€od 1500 brutto na mc

Od zaraz praca Dania w rolnictwie bez znajomości języka jako pracownik gospodarstwa rolnego Ørbæk

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Orbaek
  • Zakwaterowanie: Brak
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Bez znajomości języka poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Danii jako kierownik gospodarstwa rolnego. Zatrudnienie w rolnictwie na terenie Ørbæk dla Polaków.

Stanowisko: kierownik gospodarstwa rolnego.

Lokalizacja: Ørbæk.

Wynagrodzenie: od 1500 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik na tym stanowisku będzie dbał o prace polowe, czyli przygotowywał glebę, siał, pryskał, układał włókna itp;
  • jeżdżenie ciągnikiem oraz ciężarówką i to głównie w czasie zbiorów;
  • konserwowanie i naprawianie sprzętu rolniczego;
  • nadzorowanie zbiorów oraz pracy w terenie;
  • wykonywanie prac tunelowych przy uprawie grochu oraz truskawek;
  • nawadnianie kropelkowe.

Wymagania:

  • bez znajomości języka duńskiego, ale konieczny jest j. angielski w mowie na poziomie B1 oraz w piśmie na poziomie A2;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • 40 godzin pracy w tygodniu;
  • zatrudnienie od zaraz;’
  • legalną pracę;
  • wypłatę zawsze na czas.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane mogą wysyłać zgłoszenia poprzez stronę: https://gratka.pl/praca/kierownik-gospodarstwa-rolnego/ob/14024171

ID ogłoszenia: 3025e063aad0af56