€do uzgodnienia

Od zaraz praca Holandia w ogrodnictwie przy kwiatach bez znajomości języka Kwintsheul 2020

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Kwintsheul
  • Zakwaterowanie: Brak
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: minimum 6 miesięcy

Poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Holandii przy kwiatach (różach). Zatrudnienie 2020 w ogrodnictwie bez znajomości języka. Oferta z Kwintsheul do podjęcia na przynajmniej 6 miesięcy.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Kwintsheul.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie pracował przy ścinaniu kwiatów – róż w szklarni.

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka angielskiego albo holenderskiego;
  • zaletą będzie prawo jazdy;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • rzetelność i uczciwość;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • chęć podjęcia zatrudnienia na przynajmniej 6 miesięcy.

Oferujemy:

  • pracę przez 6 dni w tygodniu;
  • od 40 do 45 godzin pracy na tydzień;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • sprawdzonego pracodawcę;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz.

Aplikacja:

Osoby, które chcą pracować w Holandii przy kwiatach (różach), proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: biuro@dobosh-work.pl lub można zadzwonić pod numer telefonu 0048 533 999 213

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-holandii-przy-kwiatach-ogrodnictwo-bez-znajomosci-jezyka-kwintsheul/

ID ogłoszenia: 8425e20760ef2d7b