€do uzgodnienia

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka zbiory pomidorów i ogórków

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Niemcy
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa
  • Opublikowany: 3 lipca 2017 03:52
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Propozycja tymczasowej pracy w Niemczech przy zbiorach pomidorów, ogórków i sałaty. Możliwość zatrudnienia w szklarni od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce: południowo-wschodnie Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na sadzeniu oraz zbiorach warzyw w szklarni i na polu
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za utrzymywanie porządku

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki pracy
  • konkurencyjne zarobki
  • możliwość otrzymania zaliczki po 5 dniach pracy
  • ubezpieczenie
  • bezpłatne zakwaterowanie na miejscu
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • wsparcie rezydenta
  • pomoc załatwianiu spraw formalnych
  • możliwość otrzymania bonusu 50 euro za promowanie firmy

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

rekrutacja.ogloszenia@euro-kontakt.eu z dopiskiem „Pracownik rolny – Południwo-wschodnie Niemcy”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-bez-jezyka-2017-zbiory-pomidorow-ogorkow-salaty/

ID ogłoszenia: 5455955881432c5a

Linki sponsorowane