NOKdo ustalenia

Od zaraz praca Norwegia w Fredrikstad na myjni samochodowej bez języka

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Fredrikstad
  • Opublikowany: 16 sierpnia 2015 13:03
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Dam od zaraz pracę w Norwegii przy myciu aut dla osób bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie w Fredrikstad dla pracowników fizycznych na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Fredrikstad
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: pf/028/15

Zadania:
- odkurzanie wnętrza samochodu
- trzepanie dywaników
- mycie samochodu
- polerowanie karoserii
- ozonowanie
- auto detailing

Wymagania:
- wyjazd do pracy od zaraz
- wytrzymałość fizyczna
- dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
- brak problemów ze zdrowiem
- angielski na poziomie minimum podstawowym
- doświadczenie na danym stanowisku jest pożądane
- punktualne stawianie się w pracy

Oferujemy:
- 3 miesięczny okres zatrudnienia
- podpisanie umowy na norweskich warunkach
- konkurencyjne stawki godzinowe
- miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy
- najlepszym pracownikom zapewniamy stałą współpracę
- strój do pracy

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV wraz z dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych na maila: norwayworker@europe.com z tematem: pf/028/15

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/fizyczna-praca-norwegia-na-myjni-samochodowej-bez-jezyka-od-zaraz-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 16155d05ab64f993

Linki sponsorowane

2 Odpowiedzi na “Od zaraz praca Norwegia w Fredrikstad na myjni samochodowej bez języka”

  1. Gracjan0708 na 16 sierpnia 2015 @ 18:28

    Witam mam na imnie Gracjan mam 29 lat i jestem zainteresowany pracom na myjni samochodowej mam duze doswiatczenie po niewasz pracowalem w Angli w firmie samochodowei w landrover i na myjni samochodowej znam dobrze jezyk Angielski jestem pracowity i 100% sprawny fizycznie bardzo chetnie bym wyjechal na stało. Prosze o kontakt. 0048 514079731 lub majewski636@gmail.com

  2. Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam