NOKdo ustalenia

Od zaraz praca Norwegia w Fredrikstad na myjni samochodowej bez języka

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Fredrikstad
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Dam od zaraz pracę w Norwegii przy myciu aut dla osób bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie w Fredrikstad dla pracowników fizycznych na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Fredrikstad
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: pf/028/15

Zadania:
– odkurzanie wnętrza samochodu
– trzepanie dywaników
– mycie samochodu
– polerowanie karoserii
– ozonowanie
– auto detailing

Wymagania:
– wyjazd do pracy od zaraz
– wytrzymałość fizyczna
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
– brak problemów ze zdrowiem
– angielski na poziomie minimum podstawowym
– doświadczenie na danym stanowisku jest pożądane
– punktualne stawianie się w pracy

Oferujemy:
– 3 miesięczny okres zatrudnienia
– podpisanie umowy na norweskich warunkach
– konkurencyjne stawki godzinowe
– miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy
– najlepszym pracownikom zapewniamy stałą współpracę
– strój do pracy

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV wraz z dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych na maila: norwayworker@europe.com z tematem: pf/028/15

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/fizyczna-praca-norwegia-na-myjni-samochodowej-bez-jezyka-od-zaraz-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 16155d05ab64f993

2 komentarze na “Od zaraz praca Norwegia w Fredrikstad na myjni samochodowej bez języka”

  1. Gracjan0708 na @

    Witam mam na imnie Gracjan mam 29 lat i jestem zainteresowany pracom na myjni samochodowej mam duze doswiatczenie po niewasz pracowalem w Angli w firmie samochodowei w landrover i na myjni samochodowej znam dobrze jezyk Angielski jestem pracowity i 100% sprawny fizycznie bardzo chetnie bym wyjechal na stało. Prosze o kontakt. 0048 514079731 lub majewski636@gmail.com

  2. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam