£6.31/h

Od zaraz praca w Anglii przy zbiorach bez języka na sezon 2014 Coughton

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Anglia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne

Poszukiwany pracownik fizyczny bez znajomości języka angielskiego do pracy w Anglii przy zbiorach szparagów. Oferta sezonowa z Coughton od marca 2014 z zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Anglia, Coughton
Wynagrodzenie: £6.31/h

Zadania:
Do obowiązków pracownika będzie należało zbieranie szparagów ich sortowanie i pakowanie.

Wymagania:
– doświadczenie na tym stanowisku
– osoba zdrowa, bez przeciwwskazań zdrowotnych
– praca bez względu na warunki pogodowe
– wytrzymałość

Oferujemy:
– zapewnioną pracę na minimum 3 miesiące
– pomoc organizacyjną na miejscu
– miłą atmosferę
– dobrą płacę
– pracę zmianową
– dodatkowe premię za nadgodziny
– 39h pracy w tygodniu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez stronę: http://praca-sezonowa-za-granica.pl/praca/szparagi-anglia-zbiory-i-pakowanie-szparagow-od-marca-2014/

ID ogłoszenia: 9625319bea9457cb

19 komentarzy na “Od zaraz praca w Anglii przy zbiorach bez języka na sezon 2014 Coughton”

  1. piotrek123 na @

    Witam jestem zainteresowany prosze o kontakt 789204167 piotrekhaw@interia.pl

  2. ninapiano na @

    Witam,
    dwie osoby zainteresowane powyższą ofertą.
    tegoroczne maturzystki
    język angielski na poziomie średnio-zaawansowanym
    zdrowe o dobrej wytrzymałości fizycznej
    szukamy pracy,żeby opłacić wakacje rowerowe
    proszę o kontakt na mail nina-piano@wp.pl

  3. pawelosa na @

    Witam
    jestesmy zainteresowani 3 osoby wiek studencki prosze o kontakt

    osaosa99@wp.pl

  4. tropiciel99 na @

    witam jestem zainteresowany waszą ofertą pracy. jestem gotowy podjąć ją od zaraz. Proszę o kontakt. 667 035 090

  5. doma7656 na @

    dzien dobry. trzy młode, w pełni zdrowe i energiczne osoby są zainteresowane Pańską ofertą w okresie wakacji. Prosze o kontakt 725093151 lub dominikawyciszkiewicz@interia.pl

  6. emila na @

    Witam wrazz kolega jesteśmy zainteresowani państwa oferta jesteśmy młodzi i gotowi podjąć pracę od zaraz prosimy o kontakt pod numerem 503577923

  7. Marian na @

    Witam serdecznie,

    wraz z narzeczoną jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy przy zbiorach. Oboje jesteśmy sumiennymi, pracowitymi studentami bez jakichkolwiek przeciwwskazań zdrowotnych, ponadto posługujemy się językiem angielskim na dobrym poziomie, dodatkowo narzeczona zna dobrze język włoski. Proszę o kontakt na adres: marian0347@o2.pl

    Łączę wyrazy szacunku

  8. Reptileman na @

    Witam, jestem zainteresowany państwa ofertą, mam 21 lat, jestem w bardzo dobrej kondycji fizycznej, pracuje sumiennie, ciężka praca jest mi bardzo dobrze znana, pracę mogę podjąć od zaraz. Proszę o kontakt na adres szukampracy246@op.pl

    Pozdrawiam.

  9. kingaikasia na @

    Witam.

    Ja i moja koleżanka jesteśmy zainteresowane Państwa ofertą pracy. Mamy po 17 lat i bardzo chciałybyśmy podjąć pracę w okresie wakacyjnym. Jesteśmy zmotywowane chęcią zarobku pieniędzy, solidne, sumienne, a praca w trudnych warunkach pogodowych nas nie zniechęca. Jesteśmy gotowe stawić się na spotkanie w wyznaczonym przez Państwa terminie. Prosimy o kontakt telefoniczny : tel 881 510 455 lub mailowy kinga_zawsze@wp.pl, KatarzynaMusialska@interia.eu

    Pozdrawiam.

  10. Stasieczkuu na @

    Witam.
    Ja i mój kolega jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy. Mamy po 18 lat (19 rocznikowo). Możliwość pracy Czerwiec-wrzesień.
    mail : xaronq@o2.pl

  11. Wposzukiwaniupracy na @

    Witam jestem zainteresowany państwa ofertą .
    Mam 20 lat jestem dobrej kondycji i bez nałogów

    Nr tel: 511-946-042

  12. Ania Napiorkowska na @

    Mam na imię Maria mam 49 lat wraz z mężem jestem zainteresowana ta pracą. Proszę o kontakt 508 186 132

  13. marta2907 na @

    Witam. Jesteśmy zainteresowane Pańskim ogłoszeniem ( dwie uczennice w wieku 17 (skończy 18 w lipcu)-18 lat) dyspozycyjne od lipca do sierpnia. Obie jesteśmy pracowite, uczciwe, odpowiedzialne i zaangażowane w swoją pracę. Mamy już także doświadczenie przy zbiorach w Polsce podczas sezonu. Znamy język angielski w stopniu bardzo dobrym i niemiecki w komunikatywnym. Bez przeciwwskazań zdrowotnych, z dobrą kondycją, gotowe ciężko pracować bez względu na ciężkie warunki pogodowe. Proszę o pozytywne rozpatrzenie i o kontakt na maila : marta.krupa3@wp.pl

  14. 15 na @

    witam chętnie o ile to jeszcze możliwe podejmę pracę..marcin 29lat 513452009

  15. Maspio na @

    Witam, mam na imię Piotr mam 21 lat(student) i jestem zainteresowany Pańskim ogłoszeniem. Pracowałem już w znacznie cięższych warunkach, dlatego praca fizyczna nie jest mi obca. Język angielski mam opanowany w dobrym stopniu, także z komunikacją nie byłoby problemu. Jestem w predyspozycji od lipca do września (ewentualnie pod koniec czerwca). Byłbym wdzięczny za jakąkolwiek odpowiedź. Mój e-mail: piotr.maslyk@wp.pl. Z góry dziękuję.

  16. michal001 na @

    Witam, wraz z kolegą jesteśmy bardzo zainteresowani Pańską ofertą, mamy po 18lat, jesteśmy pracowici, sumienni i pełni energii. Oboje posiadamy prawo jazdy kat. B angielski w stopniu komunikatywnym. Pracę możemy podjąć od 1 czerwca do 23 sieprnia włącznie
    Proszę o kontakt: 503350662
    e-mail: mludwikowski001@gmail.com

  17. patusiaqn123 na @

    Witam, mam na imię Patrycja mam 21 lat wraz z koleżanką Sylwia 19 lat jestesmy zainteresowane Pańskim ogłoszeniem.Jesteśmy pracowite pełne energii uczciwe oraz odpowiedzialne. Język angielski mamy opanowany w stopniu komunikatywnym, także z komunikacją nie byłoby problemu. Jestesmy do dyspozycji od czerwca do września. Byłabym wdzięczna za jakąkolwiek odpowiedź. Mój e-mail: beata.stoklosa@o2.pl lub na 789271734 Z góry dziękuję.

  18. mistrz100 na @

    Witam
    Jestem studentem, mam 22 lata. Jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy.
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o odpowiedż.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  19. Izabela93 na @

    Witam jestem zainteresowana praca prosze o kontakt 509218988 angielski w mowie i pismie na poziomie dobrym Pozdrawiam Iza