DKK70/h brutto

Od zaraz praca w Danii 2018 przy zbiorach ogórków bez znajomości języka Svendborg

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Svendborg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Chętnie zatrudnimy w okolicach Svendborg przy zbiorach warzyw – ogórków i dyni. Propozycja pracy w Danii 2018 dla kandydatów bez znajomości języka angielskiego i duńskiego.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce pracy: Svendborg, Dania

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 70 DKK za godzinę brutto

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie warzyw na polu
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna również za sprzątanie

Wymagania:

  • siła i wysoka sprawność fizyczna
  • własne ubrania robocze

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie
  • wysokie dodatki wakacyjne
  • pracę bez znajomości języka
  • legalne zatrudnienie w Danii
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • atrakcyjne zarobki wypłacane na czas
  • wsparcie konsultantów

Aplikacja:

Zgłoszenia aplikacyjne należy wysyłać na adres: [ogłoszenie wygasło]

[ogłoszenie wygasło]

ID ogłoszenia: 2425b4eee310441e