€6 euro/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech dla Polaków przy zbiorach szparagów Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Duisburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne

Poszukujemy pracowników sezonowych do pracy w Niemczech przy zbiorze szparagów na sezon 2014. Zatrudnienie z Duisburga dla 30 osób. Oferta aktualna do połowy czerwca.

Stanowisko: Pracownik do zbioru
Lokalizacja: Niemcy, Duisburg
Wynagrodzenie: 6 brutto/h

Zadania:
Pracownik będzie zajmował się zbiorem szparagów w gospodarstw rolnym za pomocą specjalnego noża oraz innych przyrządów potrzebnych do zbioru tych warzyw.

Wymagania:
– bez przeciwwskazań zdrowotnych
– osoba energiczna, chętna do pracy
– dobra sprawność manualna

Oferujemy:
– możliwość wykupienia wyżywienia w cenie 7,47 za dzień
– zapewniamy 8 godzinny dzień pracy
– zakwaterowanie płatne 2,88 euro za dobę
– pomoc w aklimatyzacji

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez maila: info@spargelhof-kisters.de

Źródło:

ID ogłoszenia: 2945342e4e547c25

10 komentarzy na “Od zaraz praca w Niemczech dla Polaków przy zbiorach szparagów Duisburg”

  1. Wposzukiwaniupracy na @

    Witam jestem zainteresowany państwa ofertą mam 20 lat i jestem bardzooo chętny do pracy

    pozdrawiam.

    tel: 511 946 042

  2. ppawlo na @

    witam jesteśmy zainteresowani z kolegą mamy po25lat pracowaliśmy na podobnych stanowiskach prace możemy podjąć od zaraz nie boimy się ciężkiej pracy jesteśmy wytrzymali na złe warunki pogodowe proszę o kontakt pod num +48726693188

  3. janek24 na @

    jestem zainteresowany praca 2 osoby chetne do pracy+48883443648

  4. emili95 na @

    Witam.
    Dwie osoby (para) w wieku 18 lat, jesteśmy zainteresowani ofertą.
    Mamy dobrą wytrzymałość fizyczną i zdrowie, brak nałogów i chęć do pracy.
    Niestety nie posiadamy jeszcze doświadczenia w tej branży, znamy język angielski.
    Proszę o kontakt mail: kiara95eb@wp.pl

  5. szuusty na @

    Witam Nazywam się Dawid mam 19 lat silny,zdrowy,uczciwy,bez nałogów. Chętnie podejmę się pracy. Doświadczony w pracach sezonowych. Kontakt e-mail: daw-jar@o2.pl lub nr tel 512-282-604

  6. Agnieszka1554 na @

    Witam. Mam na imię Agnieszka i jestem wraz z moim chłopakiem zainteresowana Państwa ofertą. Mamy 20 i 28 lat. Jesteśmy pracowici, sumienni oraz odpowiedzialni. Ja jestem studentką 1 roku, natomiast chłopak posiada doświadczenie w pracy sezonowej w Anglii. Zależy nam na pracy oferowanej przez Państwo i prosimy o kontakt, nr. 668 532 963

  7. mistrz100 na @

    Witam
    Jestem studentem, mam 22 lata. Jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy.
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o odpowiedż.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  8. diana99 na @

    Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy przy zbiorach, jesteśmy dyspozycyjni w okresie od początku lipca do końca września. Jesteśmy 20-letnimi studentami, dobrą kondycję fizyczną, wzorowy stan zdrowotny, jesteśmy uczciwi, systematyczni, szybko się uczymy i nawiązujemy znajomości, potrafimy pracować w grupie, nie boimy się ciężkiej pracy, mamy doświadczenie w pracy fizycznej. Nasz język angielski jest na poziomie podstawowym. Nie mamy żadnych nałogów. Prosimy o kontakt, bardzo nam zależy.

    diana.olszewska94@wp.pl
    nowyboy4@wp.pl
    505492813
    510841096

  9. Maserak na @

    Witam !
    Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani powyższą ofertą pracy na 1 miesiąc lub trochę więcej. Obaj mamy po 18 lat i chcemy zarobić na wymarzone wakacje. Jesteśmy pracowici, rzetelni, odpowiedzialni i szybko nawiązujemy kontakt w grupie oraz nie boimy się pracy fizycznej. Jesteśmy zdolni wyjechać do pracy po 19.06.
    Proszę o odpowiedź.
    tel : 514789658
    email : oleksiak.pawel@o2.pl

  10. Patryk1121 na @

    Witam
    Wraz z bratem ja mam 19 brat 17 lat jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy na Lipiec-Sierpień u Państwa.Mamy doświadczenie przy zbiorach oraz dobrą kondycje i sprawność fizyczną.Jesteśmy punktualni i sumienni.Proszę o kontakt na adres: patryk-rutkowski10@wp.pl