€6,40 euro/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech przy zbiorach śliwek bez języka Badenia-Wirtembergia

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Badenia-Wirtembergia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne

Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach śliwek z sadu. Zatrudnieni w Badenii-Wirtembergii dla 4 osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Zakwaterowanie darmowe zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Niemcy, Badenia-Wirtembergia
Wynagrodzenie: 6,40 euro/h brutto

Zadania:
– zbieranie owoców z drzew
– zbiór śliwek, które spadły na ziemię
– sprawdzanie jakości produktów
– dla chętnych praca przy produkcji wina

Wymagania:
– wysoka sprawność fizyczna
– możliwość wyjazdu za granicę od zaraz
– osoba niekarana (zaświadczenie do wglądu)
– przyjazd własnym autem mile widziany
– energiczność, wytrwałość

Oferujemy:
– konkurencyjne zarobki
– miejsce do spania w domu bez pobieranych opłat
– udostępniamy świeżą pościel
– możliwość korzystania z kuchni i łazienki
– zdobycie cennego doświadczenia

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o aplikowanie w języku niemieckim za pomocą maila: wein-obstbau-riedel@t-online.de

Źródło:

ID ogłoszenia: 49653a8afb595411

28 komentarzy na “Od zaraz praca w Niemczech przy zbiorach śliwek bez języka Badenia-Wirtembergia”

  1. kupcus1 na @

    Witam. Mam na imię Jarosław, mam 23 lata, jestem studentem. Jestem dyspozycyjny od poczatku lipca do połowy października. Jestem przystosowany do ciężkiej pracy fizycznej. Język angielski na dobrym poziomie. Proszę o kontakt kupczyk.jaroslaw@gmail.com lub nr tel. 668 303 704

    • dawid12105 na @

      Witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy. Jestem po ukończeniu liceum mam 19 lat. Jestem osobą sumienna i skorą do pracy. Prosze o kontakt w sprawie pracy : dawid12105@wp.pl lub nr. kom. 530 858 092

  2. Ewelina P na @

    Witam,
    Jestem zainteresowana państwa ofertą pracy. Jestem studentką I roku, mam 20 lat. Jestem osobą energiczną, pracowitą,wytrwałą, nie boję się żadnej pracy. Pilnie poszukuję pracy za granicą. Bardzo proszę o kontakt: ewelinap@onet.pl
    Pozdrawiam.

  3. Frodo1992 na @

    Witam jestem bardzo zainteresowany Państwa Ofertą Pracy jestem osoba wysportowaną dobrze zbudowaną fizycznie mam doświadczenie w różnego rodzaju zbieractwie tylko minusem u mojej osoby jest brak prawo jazdy Pozdrawiam

    Mój nr.tel 607166567

  4. lukasz1920 na @

    Witamy,jesteśmy parą niebojącej się ciężkiej pracy,jesteśmy
    ambitni,pracowici, dążymy do realizacji wyznaczonego celu i uczciwi
    .Jesteśmy gotowi do podjęcia pracy od
    zaraz.Mam 20 lat,a dziewczyna 18.Posiadam prawo jazdy kategorii B, oraz własny samochód,mamy
    pojęcie o zbiorach, język angielski – biegle.
    Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby.
    Pozdrawiamy 🙂
    kontakt : lukasz.bialas@interia.eu

  5. shadowod na @

    Witam. wraz z kolega jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. mamy po 20 lat i jesteśmy nastawieni do ciężkiej pracy. jesteśmy gotowi podjąć się pracy od zaraz aż do 25 sierpnia ponieważ mamy zaliczenia w szkole pod koniec sierpnia. posiadamy dobra kondycje. prosimy o szybka odpowiedz na adres : bortxx123@hotmail.com . Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszego zgłoszenia. Z góry dziękujemy.

  6. domi na @

    Hallo Zusammen mit einem Kollegen, sind wir an den Staat im Angebot. Ich bin 20 Jahre alt und Kollegen 22 Jahren. Wissen ist nicht allzu gut, aber alles, was getan werden kann. Wir sind sehr auf die Arbeit konzentriert, in der Lage, unter verschiedenen Bedingungen zu arbeiten. Wir sind fleißig und gewissenhaft. Bitte kontaktieren Sie uns unter E-Mail: dominikaprucnal@wp.pl
    Ich weiß nicht, ob es richtig übersetzt wird und entschuldigen uns im Voraus für eventuelle Fehler.

  7. Patryk Bmw na @

    wiitam
    ja i kilku moich kolegów jesteśmy zainteresowani
    Fikica@op.pl

  8. kinga010597 na @

    dzien dobry jestem zainteresowana wraz z moim chłopakiem oferta pracymozemy pracowac od zaraz prosze o kontakt na emil kingagrabna@onet.pl

  9. glanc1987 na @

    Witam,jestem zainteresowany Państwa ogłoszeniem. Bardzo chętnie podejmę pracę w tej branży. Jestem pracowity,odpowiedzialny i otwarty na współpracę w grupie, brak nałogów .
    Mam doświadczenie przy zbiorach owoców w Polsce i za granicą. Gotowość wyjazdu od zaraz. – e-mail-krzysztofglanc@poczta.fm lub nr telefonu +48 789-155-871 , +48 516-347-901. Pozdrawiam

  10. jestembossem na @

    Witam,
    Para (20 lat), oraz brat (21lat) jesteśmy zainteresowani ową pracą. Jesteśmy doświadczeni w tego typu robocie, wysportowani oraz bez nałogów- co pozwala na skupieniu się tylko i wyłącznie na wykonywanej pracy. Gotowi podjąć pracę od zaraz. Pracować możemy do 1 września 2014r.
    Prosze o kontakt daniel9bobel@gmail.com lub 503 331 748
    bilas.klaudia@wp.pl 515 775 455

  11. elzbieta.szafraniec na @

    jestesmy z mezem zainteresowani panstwa oferta pracy. prosimy o kontakt telefoniczny. 519 368 962 pozdrawiamy.

  12. Daria na @

    Witam,
    Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w pracy przy zbiorach owoców (głównie truskawki, maliny, wiśnie) w Polsce i za granicą.
    Kontakt: paulinawojcik68@gmail.com / tel. : 730-579-870

  13. Dagmara10 na @

    Witam bardzo serdecznie, napisalam email ale nie wiem czy doszedl bo nie mam w wyslanych. Jestem zainteresowana Pańską ofertą wraz z moim chlopakiem i jego tatą mozemy od zaraz we trójkę przyjechac i zaczac prace u Panstwa. bardzo proszę o odpowiedz. Jestesmy pracowici i gotowi do pracy na okres wakacji od zaraz. Pozdrawiam serdecznie i zostawiam nr tel. 789353963

  14. Konrad_Jas na @

    Witam, wraz z kolega jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy ja mam 19 lat kolega 18, obydwoje posiadamy prawo jazdy kat. B język znamy w stopniu komunikatywnym. Mimo naszego młodego wieku mamy bardzo duży zapał do pracy,jesteśmy odpowiedzialni i pracowici. Nałogów nie posiadamy.
    Dziękuje za rozpatrzenie mojej aplikacji.
    Tel. kontaktowy:
    667657891
    669272316

  15. garyoldman na @

    Witam , wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Pracowitość, sumienność oraz brak nałogów to nasze zalety. Jesteśmy gotowi do podjęcia ciężkiej pracy fizycznej.Bardzo proszę o kontakt – garyoldman@op.pl

  16. Alfred92 na @

    Witam jesteśmy zainteresowani tą ofertą ( 2 osoby w wieku 19 – 22 lat ). Jesteśmy gotowi podjąć pracę od zaraz , jesteśmy pracowici , sumienni i odpowiedzialni , szybko nawiązujemy kontakt w grupie, bez nałogów. Mamy doświadczenie przy zbiorach. e-mail: madzia952@buziaczek.pl Kontakt: 697296675 Pozdrawiamy i czekamy na odpowiedź

  17. hiphopkulturaa@wp.pl na @

    Witam jestemm równierz zainteresowany ta praca bardzo bym chciał zdobyc doswiadczenia w twej branzy jestem pracowity i gotowy wyjechac juz teraz bardzop mi zalezy na tej pracy prosze o kontak z moją osobą e-mail
    hiphopkulturaa@wp.pl

  18. dreamerre na @

    Witam. Dwóch przyjaciół (dziewczyna i chłopak) są zainteresowani podjęciem pracy. Mamy po 19 lat. Jesteśmy odpowiedzialni i pracowici. Jesteśmy bez nałogów. Prosimy o kontakt.
    paaradise95@gmail.com

  19. filipziolek na @

    Witam, chętnie podjąłbym pracę przy zbiorze śliwek. Jestem pracowity i wytrzymały ( sportowiec) . Gotowość od zaraz .
    kontakt : 505 151 430 mail: filipziolek@interia.pl

  20. anna213 na @

    Witam,

    wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane ofertą.
    Jesli ogłoszenie jest nadal aktualne proszę o kontakt 511171233 , a-sromek@wp.pl

    Pozdrawiam.

  21. Aycox na @

    Witam,
    Jestem zainteresowany ofertą pracy. Młody 23 – lata, bez nałogów pracowity i wytrwały, szukam pracy na wakacje, wyjazd od zaraz po załatwieniu formalności, doświadczenie w rolnictwie ( najlepiej w 2 osoby), pozdrawiam!
    msmich1991@o2.pl

  22. lukaszlajkonik na @

    witam jestem zainteresowany ofertą, jestem osobą niepalącą, zdyscyplinowaną i energiczną.
    Gotowy do wyjazdu od zaraz wiadomości proszę przesyłać na lukasz19941@onet.pl lub telefonicznie pod numer 889849182

  23. enuripsa-pl@o2.pl na @

    Witam , Chciałem zapytać o prace. Mam 18 lat 26 lipca będę miał 19. Czy jest możliwość zatrudnienia mnie ? Z chęcią przyjmę prace, nie znam języka, ale jestem pracowity i jak najbardziej chciałbym się podjąć tej pracy , Bez nałogów.

  24. enuripsa-pl@o2.pl na @

    moj nr 503019096 prosze o kontakt.

  25. julka1912 na @

    Witam jestem na poważnie zainteresowana Państwa oferta. Jestem studentką i mam 22 lata, jestem otwarta i bezkonfliktowa, nastawiona na ciężką prace. Jestem sprawna fizycznie i prace mogę zacząć od zaraz.
    Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.
    Kontakt: julka.justyna@wp.pl lub Tel: 511654315

  26. paw na @

    Witam
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 22 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam