SEK65 SEK/h netto

Od zaraz praca w Szwecji bez znajomości języka sprzątanie mieszkań Jönköping

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Jönköping
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: zatrudnienie na dłużej
  • Opublikowany: 30 grudnia 2018 19:51
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Ciekawa propozycja pracy w Szwecji od zaraz przy sprzątaniu mieszkań i domów. Zatrudnienie w Jönköping bez znajomości języka szwedzkiego. Doświadczenie nie jest wymagane.

Stanowisko: sprzątaczka.

Lokalizacja: Jönköping, Szwecja.

Wynagrodzenie: 65 SEK za godzinę netto.

Start: od zaraz.

Opis stanowiska:
osoby zatrudnione będą zajmowały się sprzątaniem domów i mieszkań prywatnych, należących do klientów firmy. Mycie podłóg, odkurzanie, mycie okien, ścieranie kurzy, wyrzucanie odpadów, sprzątanie łazienek itp.

Wymagania:

  • język angielski na komunikatywnym poziomie;
  • czynne prawo jazdy kat.B;
  • chęć do podjęcia pracy na dłuższy czas;
  • zaletą będzie doświadczenie przy sprzątaniu;
  • dokładność;
  • energiczność;
  • przyjazne nastawienie;
  • uczciwość.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat;
  • dobre zarobki;
  • 160 godzin pracy miesięcznie;
  • potrzebne środki chemiczne i urządzenia do sprzątania;
  • służbowy telefon i samochód;
  • bezpłatne zakwaterowanie – pokój jednoosobowy.

Aplikacje:
CV ze zdjęciem, najlepiej w języku angielskim, prosimy wysyłać pod adres:

rekrutacja@perfectjob.com.pl

W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Pracownik porządkowy/Sprzątaczka – Szwecja, Jönköping”.

Źródło: http://pracadlapolakow.eu/ogloszenia/sprzataczka-szwecja-praca-przy-sprzataniu-mieszkan-od-zaraz-w-jonkoping/

ID ogłoszenia: 3045c0fd1caaaf70

Linki sponsorowane