€do ustalenia

Od zaraz praca we Francji przy zbiorach szparagów Valence 2014

  • Kraj: Francja
  • Region lub miasto: Valence

Oferta sezonowej pracy we Francji przy zbiorze szparagów. Zatrudnienie od zaraz w Valence na okres dwóch miesięcy. Od kandydatów oczekujemy znajomości języka francuskiego oraz doświadczenia przy zbiorach.

Stanowisko: Pracownik do zbioru
Lokalizacja: Francja, Valence
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Kandydat będzie pracował na farmie przy zbiorach szparagów oraz wykonywał drobne, dodatkowe prace remontowe.

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka francuskiego
– doświadczenie przy zbiorach
– osoba zdrowa
– wysoka sprawność fizyczna

Oferujemy:
– dobre warunki
– miłą atmosferę
– pracę od zaraz
– pomoc w pierwszych dniach

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV na adres: rekrutacja@ipf.jobs w tytule proszę wpisać: „Pracownik zbioru szparagów”

Źródło:

ID ogłoszenia: 1195342e4369819d

ilość wszystkich wyświetleń: 4701, dzisiaj: 1