£od 9,20 brutto/h

Od zaraz sezonowa praca Anglia w Cambridge przy zbiorach warzyw bez języka 2021

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Cambridge
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca roku

Propozycja podjęcia od zaraz sezonowej pracy w Anglii z zapewnionym zakwaterowaniem. Zatrudnienie w Cambridge bez znajomości języka przy zbiorach warzyw szklarniowych.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Cambridge.

Wynagrodzenie: od 9,20 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna w szklarni;
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie oraz pielęgnowanie pomidorów i papryki;
  • pod koniec kontraktu obowiązkiem będzie wykonywanie zadań związanych z porządkowaniem szklarni i sortowaniem warzyw.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • dostępność od zaraz;
  • brak uzależnień;
  • atutem będzie znajomość języka, a także posiadanie doświadczenia;
  • oferta kierowana przeważnie do osób, które już przebywają w UK.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • możliwość wzięcia zaliczki po podpisaniu umowy na miejscu.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: adam.bednarczyk82@interia.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-sezonowej-pracy-w-anglii-od-zaraz-zbiory-warzyw-szklarniowych-w-cambridge/

ID ogłoszenia: 5535ffc4b1e11344