PLN7500 netto/mc

Od zaraz sezonowa praca Dania bez języka w ogrodnictwie przy kwiatach 2020

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Dania
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do grudnia 2020

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Danii przy kwiatach (różach). Zatrudnienie 2020 w ogrodnictwie bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które pracodawca zapewnia odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa..

Lokalizacja: Dania.

Wynagrodzenie: 7500 PLN netto/mc (6500 PLN netto podstawy + 1000 PLN pieniędzy wakacyjnych).

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie różnych prac przy kwiatach, takich jak: sadzenie, pielęgnowanie i pakowanie.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • zmotywowanie;
  • zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • wsparcie administracyjne w Danii;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania w cenie około 3000 DKK;
  • kurtkę, spodnie przeciwdeszczowe oraz rękawice;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • po przepracowaniu roku pracownik może nabyć prawo do duńskiej emerytury;
  • przerwy w pracy nie są płatne, co jest zgodne z duńskimi przepisami;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • wypłatę raz w miesiącu;
  • możliwość wzięcia zaliczki w wysokości, która nie przekracza 3000 DKK na kwartał;
  • 48 godzin pracy w tygodniu.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez stronę: www.pf-gruppen.com/aplikuj-o-prac%C4%99

Źródło: pf-gruppen.com

ID ogłoszenia: 7435ebd44e59c12e