DKK90,00 brutto/h

Od zaraz sezonowa praca Dania bez języka przy zbiorach kapusty i dyni, Ølstykke

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Ølstykke
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do 10 listopada 2020
  • Opublikowany: 14 września 2020 19:53
  • Wygasa: 79 dni, 7 godzin

Możliwość rozpoczęcia od zaraz sezonowej pracy w Danii przy zbiorach kapusty i dyni. Zatrudnienie w Ølstykke bez znajomości języka dla Polaków z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Ølstykke.

Wynagrodzenie: 90,00 DKK brutto na godz. + 12,50% pieniędzy na wakacje.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 12.

Zadania na stanowisku:

  • ręczne zbieranie kapusty oraz dyni do skrzynek;
  • wykonywanie innych zadań w gospodarstwie, np. naprawianie skrzyń zbiorczych;
  • praca przez 5 dni w tygodniu po ok. 8 godzin;
  • prosta, ale powtarzalna praca.

Wymagania:

  • własne ubrania przeciwdeszczowe oraz kalosze;
  • wytrzymałość;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • znajomość języka angielskiego przez przynajmniej 3 pracowników z 12;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy w domku mobilnym w cenie 500 DKK od osoby na tydzień (potrącane z wynagrodzenia pracownika).

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +48 663 482 221 albo można wysyłać zgłoszenia na adres e-mail: al@balticworkforce.com

Źródło: https://balticworkforce.com/pl/oferty-pracy/pracownicy-rolni-do-zbioru-warzyw/

ID ogłoszenia: 8825f5f9192b223c

Linki sponsorowane