€0,50 za kilogram

Od zaraz sezonowa praca Niemcy bez znajomości języka przy zbiorach szparagów Kirchwahlingen

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Kirchwahlingen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Potrzebne osoby do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie w Kirchwahlinge aktualne od zaraz. Oferta bez języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Kirchwahlingen.

Wynagrodzenie: 0,50 Eur za kilogram.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem jest ręczne zbieranie szparagów na polu.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz w Niemczech;
  • mile widziana będzie znajomość języka niemieckiego, ale nie jest wymagana;
  • zaangażowane wypełnianie swoich obowiązków;
  • pracowitość;
  • wysoka sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie na miejscu przez pracodawcę;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu:

004951652914691 albo 004915751965539.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-szparagow-od-zaraz-sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-2019-kirchwahlingen/

ID ogłoszenia: 9685cc204e463c33