€9,19 brutto/h

Od zaraz sezonowa praca Niemcy przy zbiorach jabłek bez języka Hamburg 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Hamburg
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do 6 tygodni
  • Opublikowany: 4 września 2019 00:07
  • Wygasa: 77 dni, 9 godzin

Bez znajomości języka potrzebne od zaraz osoby do sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w sadzie Hamburga przy zbiorach jabłek. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 9,19 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz (20 września).

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie zbieranie jabłek.

Wymagania:

  • wzrost od 175 cm;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz (20 września);
  • zaangażowane wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • odpłatne zakwaterowanie w kontenerach mieszkalnych w pokojach dwuosobowych w cenie 3,46 Eur na dzień;
  • legalne zatrudnienie;
  • pracę od zaraz;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy, proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres: praca@pol-web.de

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-jablek-sezonowa-praca-niemcy-bez-jezyka-od-wrzesnia-2019-w-hamburgu/

ID ogłoszenia: 3765d6e92a6bcb71

Linki sponsorowane