PLN6000-12000 brutto/mc

Od zaraz sezonowa praca Niemcy przy zbiorach truskawek bez języka w Hamburgu 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2021

Aktualna od zaraz sezonowa praca w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie 2021 w szklarni na terenie Hamburga przy zbiorach truskawek. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 6000 – 12000 PLN brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w szklarni, gdzie zadaniem będzie zbieranie truskawek;
  • praca w pozycji stojącej;
  • zatrudnienie dla kobiet.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • mile widziane zgłoszenia od kobiet ze względów mieszkaniowych.

Oferujemy:

  • pełny etat;
  • pracę przez 6 – 7 dni w tygodniu;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zakwaterowanie;
  • pracę w polskojęzycznym zespole współpracowników.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: +49 151 718 26 313 (na wiadomości SMS nie odpisujemy).

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-od-zaraz-zbiory-truskawek-hamburg-2021/

ID ogłoszenia: 472607591d8c3756