NOKod 115/h lub akord

Od zaraz sezonowa praca Norwegia przy zbiorach śliwek bez znajomości języka w Magnor

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Magnor
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 4 - 5 tygodni

Przy zbiorach śliwek potrzebne od zaraz osoby do sezonowej pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Magnor dla pracowników sezonowych bez języka. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Magnor.

Wynagrodzenie: min. 115 NOK na godz. albo na akord.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie ręczne zbieranie, a także pakowanie śliwek.

Wymagania:

  • mile widziane będzie doświadczenie;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dyspozycyjność o zaraz;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • samodyscyplina;
  • sumienne i zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie w cenie 80 NOK na dobę w domkach kempingowych;
  • norweską umowę na 4 – 5 tygodni.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: apaczkowski@onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-norwegia-praca-sezonowa-od-zaraz-przy-zbiorach-sliwek-magnor-2021/

ID ogłoszenia: 587615315cc1cd2c