€od 10,05 na godz.

Od zaraz sezonowa praca w Holandii bez języka przy zbiorach truskawek Venlo, Limburgia

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Limburgia, Venlo
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do czerwca 2020

Zatrudnienie w rejonie Venlo dla Polaków przy zbiorach truskawek bez znajomości języka. Aktualna od zaraz sezonowa praca w Holandii z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Limburgia, Venlo.

Wynagrodzenie: od 10,05 Eur na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • do zadań będzie należało pielęgnowanie oraz zbieranie truskawek wiszących;
  • praca będzie wykonywana zarówno w szklarni, jak i pod tunelami.

Wymagania:

  • doświadczenie przy zbiorach owoców miękkich;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • sumienność i zaangażowanie;
  • dyspozycyjność od zaraz do czerwca 2020.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • stabilną i legalną pracę;
  • polską umowę o pracę, a także przysługującej jej benefity – wysokie wynagrodzenie netto, ciągłość ubezpieczenia, a także dodatki i zasiłki;
  • bardzo dobre bonusy dla pracowników;
  • opiekę polskiego rezydenta
  • odpłatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłoszenia możliwe są pod jednym z numerów telefonów:

  • Asia: +48 500 591 417;
  • Paulina: +48 510 242 586;
  • Ewelina: +48 509 338 922.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-sezonowa-prace-w-holandii-przy-zbiorach-truskawek-od-zaraz-venlo-limburgia/

ID ogłoszenia: 7075e5e699211ade