€9,82 brutto/h

Od zaraz sezonowa praca w Holandii przy kwiatach bez języka szklarnia 2019 Huissen

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Huissen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: minimum 4 tygodnie

Szklarnia z Huissen szuka osób do sezonowej pracy w Holandii od zaraz przy kwiatach (bratki). Zatrudnienie 2019 także bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: pracownik w ogrodnictwie.

Lokalizacja: Huissen.

Wynagrodzenie: 9,82 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pikowanie kwiatów, czyli rozdzielanie razem rosnących siewek oraz przesadzanie ich do większych pojemników;
  • pakowanie kwiatów oraz naklejanie etykiet;
  • pielęgnowanie sadzonek;
  • wykonywanie innych prac zleconych przez pracodawcę.

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu, który umożliwia komunikację;
  • atutem będzie czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, płacone co tydzień;
  • dodatek wakacyjny w wysokości 8% dochodów bruttom oraz urlopowy 10,92% dochodów brutto, które są naliczane od godzin podstawowych;
  • dodatki zmianowe;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • bardzo dobra obsługa przed wyjazdem, czyli komplet informacji, pomoc w zorganizowaniu transportu;
  • wsparcie koordynatora;
  • zakwaterowanie odpłatne oraz ubezpieczenie zdrowotne;
  • na miejscu wyrobienie holenderskiego numeru BSN.

Aplikacja:

Aplikować można w jednym z oddziałów:

Lublin

ul. Zesłańców Sybiru 2
T: 81 516 36 66
lublin@abpraca.pl

Opole

ul. Kołłątaja 15/2
T: 77 460 90 77
opole@abpraca.pl

Bydgoszcz

ul. Gdańska 63
T: 603 567 915
bydgoszcz@abpraca.pl

Kielce

ul. Okrzei 32/9
T: 41 344 38 16
kielce@abpraca.pl

Źródło: https://abpraca.pl/nasza-oferta/pracownik-szklarniowy-bratki-praca-w-holandii-m-k/

ID ogłoszenia: 1705cd1a22d16d6d