€do uzgodnienia

Od zaraz sezonowa praca w Holandii przy zbiorach malin bez języka Etter Leur

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Etter Leur
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2019

Poszukiwane od zaraz osoby do sezonowej pracy w Holandii. Zatrudnienie 2019 w Etter Leur dla Polaków bez znajomości języka przy zbiorach malin. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Etter Leur.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie ręczne zbieranie malin na plantacji.

Wymagania:

  • nie jest wymagane doświadczenie oraz znajomość języka obcego;
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy;
  • mile widziane kobiety;
  • zmotywowanie i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • zapewnione zakwaterowanie;
  • ubezpieczenie;
  • legalną pracę;
  • holenderskie warunki zatrudnienia.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wysłanie SMS-a pod numer telefonu: 570 901 913 z dopiskiem: ZBIORY MALIN, ale też można zadzwonić.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/zbiory-malin-sezonowa-praca-w-holandii-bez-jezyka-od-zaraz-etten-leur-2019/

ID ogłoszenia: 6765da091d0f3681