€70 - 90 netto/dzień

Od zaraz sezonowa praca w Niemczech bez języka przy zbiorach szparagów Hirschberg

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Hirschberg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2020

Możliwość podjęcia bez znajomości języka sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie od zaraz w Hirschberg przy zbiorach szparagów. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Hirschberg.

Wynagrodzenie: 70 – 90 Eur netto na dzień.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na plantacji, która polega na cięciu, zbieraniu i sortowaniu szparagów;
  • możliwość pozostania dłużej przy zbiorach innych warzyw oraz owoców.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • dostępność od zaraz;
  • wytrzymałość;
  • możliwość wykonywania pracy sezonowej.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę, która jest podpisywana bezpośrednio z pracodawcą;
  • zakwaterowanie w cenie 4,80 Eur na dobę;
  • możliwość pozostanie dłużej przy zbiorach innych warzyw i owoców;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • 6 dni pracy w tygodniu.

Aplikacja:

Zgłoszenia pod numerem telefonu: 735 933 892

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-sezonowa-praca-niemcy-przy-zbiorze-szparagow-bez-jezyka-2020-hirschberg/

ID ogłoszenia: 9435ea9bd683da19