€9,00 netto/h

Od zaraz sezonowa praca w Niemczech bez języka przy zbiorach szparagów Waldfeucht

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Waldfeucht
  • Zakwaterowanie: Brak
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2021

Bez znajomości języka do podjęcia aktualna od zaraz sezonowa praca w Niemczech dla Polaków. Zatrudnienie w Waldfeucht przy zbiorach szparagów zielonych oraz białych.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Waldfeucht.

Wynagrodzenie: 9,00 € netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na plantacji, gdzie zadaniem będzie ręczne zbieranie szparagów białych oraz zielonych;
  • zadaniem będzie zbieranie szparagów, a także ich oczyszczanie i pakowanie.

Wymagania:

  • zatrudnienie dla mężczyzn;
  • pracowitość;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie zadań;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • pracę sezonową;
  • pracę do podjęcia 0d zaraz;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zatrudnienie dla mężczyzn.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 503 474 553

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-bez-jezyka-przy-zbiorach-szparagow-od-zaraz-waldfeucht-2021/

ID ogłoszenia: 349605cbe51efdb1