NOKod 115 NOK brutto/h

Od zaraz sezonowa praca w Norwegii bez języka przy zbiorach owoców 2020 Lillehammer

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Lillehammer
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca sierpnia 2020

Bez znajomości języka sezonowa praca w Norwegii na plantacji przy zbiorach owoców malin, truskawek, borówki. Zatrudnienie 2020 od zaraz w Lillehammer z zakwaterowaniem bezpłatnym, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: na akord, ale nie mniej niż 115 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: około 12.

Zadania na stanowisku:

  • praca na plantacji o powierzchni 60 hektarów, która polega na ręcznym zbieraniu owoców miękkich;
  • najpierw będą zbierane truskawki, potem maliny i borówki.

Wymagania:

  • zmotywowanie do pracy;
  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w domkach typu holenderskiego z dostępem do kuchni (prysznice i toalety znajdują się w osobnym budynku około 100 – 150 metrów od domków);
  • zatrudnienie od zaraz;
  • sprawdzonego pracodawcę.

Aplikacja:

W zgłoszeniu należy podać informację o swoim doświadczeniu przy zbiorach, dyspozycyjności oraz znajomości języka angielskiego albo norweskiego.

Zgłoszenia te należy wysyłać na adres e-mail: michal.moczarski@onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-sezonowa-bez-jezyka-na-wakacje-2020-zbiory-owocow-miekkich-lillehammer/

ID ogłoszenia: 7835ef0cdbe6cc05