€9 - 10 na godz

Od zaraz sezonowa praca w Szwecji przy zbiorach warzyw bez języka Landskrona 2019

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Landskrona
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 20 sierpnia lub dłużej

Atrakcyjna oferta sezonowej pracy w Szwecji przy zbiorach warzyw. Zatrudnienie 2019 aktualne od zaraz w Landskronie bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach warzyw.

Lokalizacja: Landskrona.

Wynagrodzenie: 9,00 Eur na godz, a potencjalny foreman 10,00 Eur na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 20.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie praca przy warzywach oraz ich zbiorach.

Wymagania:

  • posiadanie własnej działalności gospodarczej;
  • nie jest wymagany język szwedzki, ale konieczna jest komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • dobra kondycja fizyczna oraz przygotowanie do pracy fizycznej na farmie;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie odpłatne;
  • zapewniona podróż do i ze Szwecji;
  • w tygodniu minimum 50 godzin pracy, a maksymalnie 60 – 70 godzin;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja:

Aplikacje, czyli CV w języku polskim oraz angielskim, należy wysłać poprzez stronę:

www.infopraca.pl/praca/praca-przy-warzywach-i-zbiorach/szwecja-landskrony/14539884

ID ogłoszenia: 8115cd1a66d02cd8