€9,50 na godz.

Od zaraz Szwecja praca sezonowa bez znajomości języka przy zbiorach grzybów

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Szwecja
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: maksymalnie 180 dni

Zatrudnienie na farmie bez znajomości języka przy zbiorach grzybów. Aktualna od zaraz sezonowa praca w Szwecji dla Polaków z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Szwecja.

Wynagrodzenie: 9,50 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie, sortowanie, ważenie, a także pakowanie grzybów;
  • wykonywanie ogólnych prac porządkowych po zakończeniu zbiorów.

Wymagania:

  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej;
  • bez języka duńskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • dobra kondycja fizyczna oraz przygotowanie do pracy fizycznej na farmie;
  • posiadanie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • zaletą będzie prawo jazdy kat. B;
  • atutem będzie umiejętność prowadzenia wózka widłowego.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie;
  • transport do i ze Szwecji;
  • przynajmniej 40 godzin pracy w tygodniu;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • odzież roboczą.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane pracę w Szwecji na farmie grzybów, proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-na-farmie-grzybow-szwecja,oferta,7787106

ID ogłoszenia: 8525fce6f30b4206