£6,50 GBP/h brutto

Oferta fizycznej pracy w Anglii dla kobiet w sadzie bez znajomości języka

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Anglia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Od zaraz zatrudnimy kobiety do fizycznej pracy w Anglii przy przerzedzaniu drzewek jabłoni. Stanowisko jest aktualne od zaraz bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Anglia
Wynagrodzenie: 6,50 GBP/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
Praca polega na przerzedzaniu zbyt zagęszczonych drzewek jabłoni aby owoce mogły się prawidłowo rozrastać.
Możliwe również wykonywanie innych prac w sadownictwie, które zostaną zlecone przez przełożonego

Wymagania:
– praca skierowana jest do kobiet
– sprawność manualna na dobrym poziomie
– szybkie, ale i dokładne wykonywanie zadań
– doświadczenie będzie atutem podczas procesu rekrutacyjnego
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– pozostanie w Anglii na okres do 2 miesięcy
– założenie konta w banku angielskim
– pracownik zobowiązany jest do zabrania ze sobą: śpiwora, poduszki, odpowiedniego stroju, naczyń itp.

Oferujemy:
– zatrudnienie tymczasowe na angielskich warunkach
– legalną pracę dla kobiet na okres 2 miesięcy
– pracę bez znajomości języka angielskiego
– tygodniowy okres próbny
– podpisanie umowy bezpośrednio z angielskim pracodawcą
– cotygodniowe wypłaty na walutowe konto pracownika
– zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
– dzień wolny w tygodniu
– zakwaterowanie w karawanach z tygodniową opłatą 35,56 GBP
– pomoc przy wyrobieniu numeru NIN

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez stronę: https://bispolhr.com/pracownicy/oferty-pracy/przerzedzanie-drzewek-owocowych-oferta-skierowana-do-kobiet/

ID ogłoszenia: 727556eddd789610

ilość wszystkich wyświetleń: 2133, dzisiaj: 3

4 komentarze na “Oferta fizycznej pracy w Anglii dla kobiet w sadzie bez znajomości języka”

  1. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  2. kingusiaa121996 na @

    Witam serdecznie jestem osobą pełnoletnią, pracowitą, odpowiedzialną,sumienną. Szybko uczę się coraz to nowych rzeczy. Pragnę wyjechać do Anglii do pracy fizycznej w celach zarobkowych na miesiąc bądź więcej. Proszę o kontakt
    tel. 795618761
    e-mail : kingusiaa12@interia.pl

  3. sabina na @

    Witam,
    jesteśmy zainteresowane z koleżanką, mamy 24 lata. Jesteśmy w stanie wyjechać na początku lipca. Proszę kontakt.
    Tel:506 200 613
    E-mail: sabinakazmierczyk@gmail.com

  4. Katarzyna1 na @

    jestem po szkole rolniczej będe potrafic znaleźć się w tej pracy
    moj telefon 664875271