£210 GBP/tydz. plus premia

Oferta fizycznej pracy w Anglii od zaraz dla mężczyzny w wesołym miasteczku Durham

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Anglia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne

Właściciel parku rozrywki z Durham poszukuje od zaraz pracownika fizycznego bez doświadczenia do wesołego miasteczka. Praca w Anglii dla mężczyzny przy montażu i demontażu sprzętu oraz obsłudze klientów. Pracodawca oferuje premię w wysokości 20 GBP/tydz. wypłacane na koniec trwania umowy.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Anglia, hrabstwo Durham
Wynagrodzenie: 210 GBP/tydz. plus premia

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należało składanie i rozkładanie sprzętu. Zatrudniony będzie również obsługiwać klientów.

Wymagania:
– bardzo dobra kondycja fizyczna
– wytrzymałość psychiczna
– minimum podstawowa znajomość języka angielskiego
– praca dla mężczyzn
– prawo jazdy na samochód osobowy
– dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. C

Oferujemy:
– prace od zaraz w terminie maj- październik
– bezpłatne miejsce zamieszkania zapewnione przez pracodawcę
– podpisanie kontraktu
– wypłata wynagrodzenia co tydzień
– premia wydawana na koniec trwania umowy
– przeszkolenie w pierwszych dniach

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez stronę: http://www.imperial.org.pl/2014-05-01-praca-w-anglii-dla-mezczyzn-w-wesolym-miasteczku.php

ID ogłoszenia: 525536d325fbacdf

2 komentarze na “Oferta fizycznej pracy w Anglii od zaraz dla mężczyzny w wesołym miasteczku Durham”

  1. bioly19 na @

    Witam
    Mam 21 lat Jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy.Jestem gotowy do podjęcia się pracy fizycznej . Mogę pracować cale wakacje a nawet dłużej jak się da. Bardzo mi są potrzebne pieniądze.
    TEL>78730471

  2. DziamAlas na @

    Witam jestem zainteresowany ofertą wraz z kolegą, wyjazd od zaraz czekam na kontakt
    więcej pod telefonem
    516062828