$210 GBP za tydz.

Oferta fizycznej pracy w Anglii dla pracownika parku rozrywki Durham

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Durham
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3-9 miesięcy

Dam pracę w Anglii dla pracowników fizycznych bez doświadczenia. Ogłoszenie z Durham od zaraz w wesołym miasteczku przy obsługiwaniu karuzeli. Zatrudnienie nawet do 9 miesięcy z darmowym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Anglia, Durham
Wynagrodzenie: 210 GBP za tydz.
Start: marzec

Zadania:
Pracownik będzie odpowiedzialny za odsługiwanie karuzeli. W czasie przenoszenia się na inne miejsce zatrudniony będzie rozbierać sprzęt, a następnie montować go na innym placu.

Wymagania:
– obowiązkowość
– podstawy języka angielskiego
– wyjazd od zaraz
– odpowiedzialne podejście do pracy
– otwartość na nowych ludzi i doznania
– szybkość uczenia się, zapamiętywania
– miel widziane będzie prawo jazdy na auta ciężarowe
– zatrudnienie dla silnych mężczyzn
– zaplanowanie wyjazdu na marzec

Oferujemy:
– zatrudnienie od 3 do 9 miesięcy
– zakwaterowanie bez ponoszenia żadnych kosztów ze strony pracownika
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– legalną prace od zaraz

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez stronę: http://www.imperial.org.pl/aplikacja-do-pracy-397-w-wesolym-miasteczku-w-anglii-jako-pracownik-fizyczny.php

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-fizyczna-w-durham-w-wesolym-miasteczku-bez-doswiadczenia/

ID ogłoszenia: 23054fc97b774b4f

ilość wszystkich wyświetleń: 8683, dzisiaj: 1

5 komentarzy na “Oferta fizycznej pracy w Anglii dla pracownika parku rozrywki Durham”

  1. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl

    Pozdrawiam

  2. Agnetta27 na @

    WITAM!
    Jestesm bardzo zainteresowany ta oferta pracy. Bartek (25 lat).
    Jestem odpowiedzialny, pracowity, silny. Szybko się ucze.
    Posiadam prawojazdy kat.B, komunikatywny angielski.
    BARDZO prosze o kontakt.
    tel. +32489602759; +48783733041
    Email- bartlomiej.kobus@op.pl
    Dziekuje. Pozdrawiam!

  3. Siwy na @

    Witam serdecznie
    Na terenie wielkiej Brytanii przebywałem 5 lat 2007-2012 posiadam Home Office,
    komunikatywny angielski.
    Jestem osoba dyspozycyjną oraz sumienną

    proszę o kontakt

    Tel: 511056525
    E-mail : rafal.urbanski@o2.pl
    skype : budda3000

    POZDRAWIAM

  4. Takao na @

    Witam,
    Mam 19 lat i jestem bardzo energiczną osobą. Fizycznie jestem przygotowany do ciężkiej pracy, o czym świadczy fakt, że regularnie uprawiam sporty drużynowe i siłowe. Jestem także wytrzymały. Bardzo szybko nawiązuje kontakt i świetnie czuje się w grupie. Znam podstawy języka. Z matury otrzymałem bardzo satysfakcjonujący wynik. Mam doświadczenie w pracach domowych, gdyż od wielu lat wykonuje obowiązki w gospodarstwie domowym.
    W razie chęci poznania szczegółów, a jest ich naprawdę sporo, podaję kontakt:
    Tel. 666-223-320
    E-mail: s.mach@poczta.fm

    Pozdrawiam

  5. dobrygosc na @

    Witam, jestem zainteresowany tą pracą. Mam 19 lat, posiadam doświadczenie w tego typu pracy, sumienny, pracowity,bez nałogów, także komunikatywna znajomość języka angielskiego
    Proszę o kontakt: e-mali: przemyslaw121_96@o2.pl tel: 507 523 286