NOK163,20/h NOK

Oferta fizycznej pracy w Norwegii od zaraz bez języka Lillehammer odśnieżanie

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Lillehammer
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące lub więcej.

Rusza rekrutacja do fizycznej pracy w Norwegii od zaraz. Przyjmujemy bez znajomości języka w Lillehammer przy odśnieżaniu ulic, podjazdów, parków, placów i skwerów. Zatrudnienie na cały sezon zimowy.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Lillehammer, Norwegia.

Wynagrodzenie: 163,20 NOK za godzinę.

Początek: od zaraz.

Obowiązki na stanowisku:

  • odśnieżanie ulic i innych miejsc publicznych w Lillehammer;
  • praca ma charakter fizyczny;
  • czasami będzie konieczność ładowania śniegu na pakę.

Wymagania:

  • możliwość rozpoczęcia od zaraz – listopad;
  • prawo jazdy kat.B – czynne;
  • brak poważnych chorób;
  • sprawność fizyczna na dobrym poziomie;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • dokładność;
  • bezkonfliktowość.

Zapewniamy:

  • strój służbowy;
  • zakwaterowanie płatne 4300 NOK miesięcznie;
  • 160 godzin pracy miesięcznie – jeśli nie będzie wypracowana ta ilość, pracodawca zapewnia ekwiwalent w
  • postaci połowy stawki godzinowej;
  • dobre zarobki;
  • norweską umowę nawet do marca 2019.

Rekrutacja:

Aby złożyć kandydaturę, prosimy wysłać e-mail pod adres:

soknadansatte@fast-email.com

W temacie należy wpisać: „Norwegia praca przy odśnieżaniu, Lillehammer. Imię i nazwisko.”

Rekrutacja trwa do końca października.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-listopada-2018-norwegia-praca-fizyczna-przy-odsniezaniu-bez-jezyka-lillehammer/

ID ogłoszenia: 3565bb7ad8d79d32