NOKdo uzgodnienia

Oferta fizycznej pracy w Norwegii od zaraz bez języka przy recyklingu Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Bergen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Ogłoszenie aktualnej od zaraz fizycznej pracy w Norwegii bez znajomości języka przy recyklingu. Zatrudnienie w Bergen dla pracowników fizycznych z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy sortowaniu odpadów suchych, które zostały już wstępnie przesortowane;
  • szybkie tempo pracy.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • rzetelność;
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • solidne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • samodzielność oraz umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • strój roboczy;
  • zapoznanie z obowiązkami, czyli szkolenie BHP, z obsługi urządzeń oraz systemu i sposobu pracy;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • opiekę polskiego koordynatora.

Aplikacja:

CV w języku angielskim lub norweskim prosimy wysyłać n adres e-mail: Arbeid-Nyheter@consultant.com z podaniem numeru referencyjnego: sortowaniesurowców/12/19

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-fizycznej-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-przy-recyklingu-od-zaraz-bergen-3/

ID ogłoszenia: 1905df3b865ddeff