NOK140 brutto/h

Oferta fizycznej pracy w Norwegii od zaraz sortowanie odzieży bez języka Trondheim

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Trondheim
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Do podjęcia od zaraz fizyczna praca w Norwegii bez znajomości języka. Zatrudnienie 2019 w Trondheim przy sortowaniu odzieży używanej z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Trondheim.

Wynagrodzenie: 140 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • fizyczna praca przy sortowaniu odzieży używanej;
  • praca przy taśmie;
  • szybkie tempo pracy;
  • rozdzielanie ubrań ze względu na jakość.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • dostępność od zaraz;
  • zaangażowanie w wykonywanie zadań;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • zaletą będzie umiejętność rozróżniania części garderoby i materiałów;
  • przed rozpoczęciem pracy trzeba przejść badania u niemieckiego lekarza medycyny pracy, więc nie wolno mieć problemów z oczami, płucami, alergią albo uczuleniem.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia;
  • dodatki do wynagrodzenia,  np. dofinansowanie do obiadów w kantynie;
  • norweską umowę o pracę;
  • pomoc przy formalnościach.

Aplikacja:

Zgłaszać można się pod adresem:

soknadansatte@fast-email.com z podaniem tytułu: „Norwegia praca w sortowni odzieży. Imię i nazwisko”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/fizyczna-praca-norwegia-od-zaraz-przy-sortowaniu-odziezy-bez-jezyka-trondheim-2019/

ID ogłoszenia: 6915d120f250c08e