NOKdo ustalenia

Oferta fizycznej pracy w Norwegii przy przeprowadzkach bez języka Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Oslo
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy

Od zaraz zatrudnimy pracowników fizycznych bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii, Oslo przy przeprowadzkach dla osób bez doświadczenia przy załadunku i rozładunku mebli.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– wynoszenie mebli z mieszkania (razem z demontażem)
– załadunek przedmiotów do samochodu
– przewóz rzeczy do nowego mieszkania
– rozładunek i montowanie mebli

Wymagania:
– bardzo dobre zdrowie
– możliwość dźwigania ciężkich rzeczy
– siła fizyczna
– dobre zarządzanie czasem
– umiejętność pracowania w zespole
– osoba otwarta, komunikatywna
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– odpowiedzialne podejście do zadań
– punktualne stawianie się w pracy

Oferujemy:
– pracę nawet na 6 miesięcy
– w razie potrzeby możliwość skontaktowania się z polskim opiekunem
– start od zaraz
– wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo
– w razie potrzeby pomagamy przy szukaniu miejsca do zamieszkania

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania zgłoszeń (w treści należy umieścić swoje predyspozycje na to stanowisko) na maila: michal.korzybski@onet.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/fizyczna-praca-w-norwegii-przy-przeprowadzkach-od-zaraz-oslo-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 81355eb6489141b7

1 odpowiedź na “Oferta fizycznej pracy w Norwegii przy przeprowadzkach bez języka Oslo”

  1. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 24 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam