NOKdo ustalenia

Oferta fizycznej pracy w Norwegii od zaraz sortowanie śmieci bez języka Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Oslo
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Sortownia odpadów z Oslo szuka od zaraz pracowników fizycznych bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii przy sortowaniu odpadów na taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: produksjonsarbeider/09

Zadania:
Czynności wykonywane są przy taśmie w pozycji stojącej i polegają na sortowaniu odpadów z podziałem na rodzaj tworzywa.

Wymagania:
– przestrzeganie wewnętrznych zasad firmowych
– dobre oko
– odpowiedzialne podejście do zadań
– chęć podjęcia pracy fizycznej
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
– doświadczenie przy sortowaniu odpadów będzie dodatkowym atutem
– zaradność, elastyczność, pozytywne nastawienie
– szybki wyjazd do Norwegii

Oferujemy:
– dobre stawki godzinowe
– podniesienie swoich kwalifikacji
– norweską umowę o pracę
– w pierwszych dniach zapewniamy niezbędne zdrożenie w obowiązki
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– świadczenia socjalne do wykorzystania
– start już od zaraz

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zachęcamy do przesłania CV napisanego po angielsku bądź norwesku na maila: ArbeidNyheter@yahoo.no z tematem: produksjonsarbeider/09

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-norwegia-praca-fizyczna-od-zaraz-sortowanie-odpadow-smieci-oslo/

ID ogłoszenia: 9495624e78b9d7d3

ilość wszystkich wyświetleń: 2661, dzisiaj: 1

4 komentarze na “Oferta fizycznej pracy w Norwegii od zaraz sortowanie śmieci bez języka Oslo”

  1. Marcin89. na @

    Marcin 26 lat wraz z kolegą jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt 505734796 lub pocztą marcinadamek000@onet.pl

  2. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 24 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  3. Bolek na @

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy wraz z kolegą, jesteśmy osobami pracowitymi na co dzień pracujemy i się uczymy na budownictwie, oboje mamy po 18 lat.
    Prosze o kontakt.
    Tel: 669-919-804
    E-mail: kaszub-1997@wp.pl
    Pozdrawiam

  4. pawel1129 na @

    witam
    jestem zainteresowany pracą bardzo posiadam numer personalny norweski mam referencje od norweskiego pracodawcy mam 37lat moj nr 91267842 proszę o odpowiedz
    pozdrawiam pawel marchewka