$106,42-117,19 SEK/h brutto

Oferta pracy w Szwecji dla Polaków w leśnictwie bez znajomości języka

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Szewcja
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne

Propozycja dobrego zatrudnienia skierowana do pracowników fizycznych bez znajomości języka szwedzkiego. Praca w Szwecji przy sprzątaniu lasów i innych pracach powiązanych z leśnictwem, miejsca wolne dla 35 osób.

Stanowisko: Praca fizyczna w leśnictwie
Lokalizacja: Szwecja
Wynagrodzenie: 106,42-117,19 SEK/h brutto plus dodatek wakacyjny 13%

Zadania:
– dbanie o las: sprzątanie, sadzenie drzewek i inne.

Wymagania:
– Gotowość wyjazdu na stałe
– dobre zdrowie i doskonała sprawność fizyczna
– mocny charakter, przyzwyczajony do ciężkiej pracy
– dodatkowym atutem będzie doświadczenie w leśnictwie
-komunikatywność i umiejętność pracowania z innymi

Oferujemy:
– 35 wolnych miejsc
– zakwaterowanie
– stabilną prace
– umowę o pracę
– pełny etat z 40h wymiarem pracy w ciągu miesiąca
– dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Zainteresowanych ofertą zapraszamy do przesłania swojego CV na adres:
Krystian@svenskskogsservice.se
Anders@svenskskogsservice.se
Informujemy, że kandydaci, którzy zostaną wybrani w czasie selekcji otrzymają drogą mailową formularz i zaproszenie.
Rozmowy kwalifikacyjne odbywają się w okresie 4-7.02.2014 w miejscowościach takich jak: Gdańsk, Poznań, Kraków, Warszawa, Pruszków

Źródło:

ID ogłoszenia: 68852f4db71e42d1

ilość wszystkich wyświetleń: 8409, dzisiaj: 1

4 komentarze na “Oferta pracy w Szwecji dla Polaków w leśnictwie bez znajomości języka”

  1. leszczykleszek11 na @

    Witam serdecznie. Jestem niezmiernie zainteresowany Pańską ofertą pracy. Mam 31 lat. Posiadam naprawdę spore doświadczenie w pracy za granicą. (Niemcy, Holandia – zbiory warzyw – szparagi, pomidory, ziemniaki). Jestem gotowy do wyjazdu od zaraz. Świetnie by było gdyby Pan/Pani skontaktował/a się ze mną drogą mailową: leszczykleszczek1@wp.pl
    Pozdrawiam!

  2. Mariusz34 na @

    witam serdecznie jestem bardzo zainteresowany waszą ofertą pracy. Mam 34 lata, jestem bardzo dokładny w tym co robię, ostrożny, rozważny, nie mam problemów zdrowotnych. Zostawiam tu swój email : lachowskak1997@op.pl jestem gotów wyjechać od zaraz 🙂

  3. michal001 na @

    Witam, wraz z kolegą jesteśmy bardzo zainteresowani Pańską ofertą, mamy po 19lat, jesteśmy pracowici, sumienni i pełni energii. Oboje posiadamy prawo jazdy kat. B umiem angielski w stopniu sredniozaawansowanym a kolega w podtawowym. Prace mozemy zaczac od 1 czerwca do 23 sierpnia wlacznie
    Proszę o kontakt: 503350662
    e-mail: mludwikowski001@gmail.com

  4. szyderaaa27 na @

    Witam,

    Młoda para BARDZO zainteresowana wyjazdem do pracy sezonowej. Kobieta (26lat), mężczyzna (29lat). Jesteśmy osobami energicznymi, nie bojącymi się ciężkiej pracy. Jesteśmy także odpowiedzialni i pełni zaangażowania. Posiadamy zróżnicowane doświadczenie zawodowe, w którym również występują prace fizyczne (również przy owocach i warzywach). Język angielski na poziomie pozwalającym na komunikację.
    Będziemy wdzięczni za pozytywne rozpatrzenie naszych kandydatur, które chętnie uzupełnimy w razie potrzeby. Kontakt do nasz m.sobierajt1000@tlen.pl lub +48 505574135.