€0

Oferta pracy sezonowej w Holandii przy zbiorach gruszek i jabłek, Brabancja Północna

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Brabancja Północna
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 05.09.2016
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 tygodnie

Gospodarstwo sadownicze z rejonu Brabancja Północna poszukuje chętnych do sezonowej pracy w Holandii przy zbiorze owoców twardych – jabłek oraz gruszek. Zatrudnienie już od sierpnia 2016.

Opis stanowiska:
Praca w sadach przy zbiorach jabłek i gruszek
Przewidywany termin rozpoczęcia pracy: koniec sierpnia / początek września
Wymagania:
• Dyspozycyjność na 2-3 tygodnie
• Motywacja do pracy na świeżym powietrzu
Oferujemy:
• Transport z Polski do Holandii oraz z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy
• Zakwaterowanie
• Obsługę kadrowo – administracyjną
• Atrakcyjne wynagrodzenie
Osoby zainteresowane prosimy o rejestrację na stronie internetowej www.sbaeuro.pl
KRAZ 520

ID ogłoszenia: 93757b444b268b91

ilość wszystkich wyświetleń: 1684, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: sbaeuro
  • Zarejestrowany od:

Inne przedmioty dodane przez sbaeuro

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez sbaeuro »