£na akord/nie mniej niż 6,10 GBP/h

Oferta pracy w Anglii dla grup przy zbiorach pomidorów w szklarni Hampshire

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Hampshire
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Dam sezonową pracę w Anglii przy zbiorach pomidorów uprawianych w szklarni. Zatrudnienie z Hampshire od zaraz dla par bez doświadczenia z dobrą stawką godzinową. Oferta dla osób zamieszkałych na terenie UK.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Anglia, Hampshire
Wynagrodzenie: na akord/nie mniej niż 6,10 GBP/h
Start: od zaraz

Zadania:
Do zadań pracownika należy zbiór pomidorów. Zadania te odbywają się w szklarni.

Wymagania:
– dla osób zamieszkałych w Wielkiej Brytanii
– możliwość podjęcia pracy od zaraz do końca listopada
– chęć odbycia rozmowy kwalifikacyjnej
– zdolność pracowania w wysokich temperaturach 18-34 stopnie C.
– szybkość, wydajność, zaangażowanie

Oferujemy:
– stawki zależne od indywidualnych zbiorów jednak nie mniej niż 6,10 GBP/h
– zakwaterowanie na miejscu w cenie 33,11 GBP za 7 dni (plus opłaty za gaz i elektryczność)
– pracę sezonową na dobrych warunkach
– jasne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem strony: http://ofertypracyanglia.pl/annoucements/show/8927/zbieracz-pomidorow

ID ogłoszenia: 312553a9e4953c9f

14 komentarzy na “Oferta pracy w Anglii dla grup przy zbiorach pomidorów w szklarni Hampshire”

  1. ziomek_75 na @

    Witam.
    Wraz z kolegą chciałbym pracować u was. Mamy doświadczenie w pracach polowych.
    prosił bym o jak najszybsze odezwanie się na e-maila.
    E-mail: sylwek791060@gmai.com
    Tel: 570110321

  2. agnieszka gora na @

    witam wraz z partnerem jesteśmy zainteresowani oferta obecnie mieszkamy w uk od 7lat proszę o kontakt angelinka143@wp.pl

  3. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl

    Pozdrawiam

  4. agnieszka gora na @

    witam jestem zainteresowana praca proszę o kontak 07999062251 obecnie przebywam w uk

  5. sylwia1m24 na @

    Dzień dobry. Jestem osoba która ma doswiadczenie w pracy na szklarni przy pomidorach. Zajmowałam sie scinaniem pomidorow koktajlowych, 3kg, 5kg i 10kg, scinaniem lisci i przez krotki okres na snujach. Pracowałam podczas okresu wakacyjnego czyli wtedy kiedy bylo najwiecej pracy. Byłam również przy końcowej fazie, usuwanie wszytskich plantów, oczyszczanie całej szklarni i przygotowanie jej do nowego sezonu jak i rowniez pozniej rozkładanie pampersow, wezykow, ustawianie nowych plantów itd. Jestem osoba, która bez problemu wyrabiała norme nadana przez pracodawce. Zalezy mi na jak najszybszym podjeciu pracy. prosze o kontakt na moj numer 07542339843 lub e-mail bury1sylwia@wp.pl

    Sylwia

  6. Ewelina20 na @

    Jestem osobą zainteresowaną wiecej informacji udziele pod adresem. proszę o kontakt na adres e mail: ewelina199421@wp,pl

  7. kamil2355 na @

    Jestem osobą sumienną, odpowiedzialną za wykonywaną pracę. Łatwo przychodzi mi przyswajanie nowych umiejętności.Mam 18 lat.Bardzo proszę o kontakt.
    E-mail: kamil3203@op.pl
    Tel. 791921 909

  8. Dawido na @

    Witam proszę o kontakt na adres email aktualnie przebywam w Angli i jestem zainteresowany.

  9. krystynak na @

    Witam jestem zainteresowana panstwa oferta pracy . Mieszkam obecnie w Angli i moglabym sie przeprowadzic. Pracowalam juz na pomidorach i przy zbiorach. Jestem dyspozycyjna i pracowita. Prosze o kontakt .
    07593367677

  10. dobrygosc na @

    Witam, jestem zainteresowany tą pracą. Mam 19 lat, posiadam doświadczenie w tego typu pracy, sumienny, pracowity,bez nałogów.
    Proszę o kontakt: e-mali: przemyslaw121_96@o2.pl tel: 507 523 286

  11. Daniel22 na @

    Witam. Mam 22lat. Jestem zainteresowana państwa ofertą. Jestem osobą pracowitą i sprawną fizycznie, odpowiedzialny za wykonywanie prac. jestem gotowy do wyjazdu od zaraz. Proszę o kontakt pod nr tel: 570471451 lub e-mail daniel.piekos@spoko.pl

  12. DawidOPO na @

    Witam,
    Wraz z moimi przyjaciółmi (grupa 4 osób) szukamy pracy na okres wakacyjny a dokładnie na 2 miesiące (lipiec, sierpień). Jesteśmy studentami w wieku 21 lat. Dwie osoby studiują na Uniwersytecie Opolskim na kierunku pedagogicznym, natomiast dwie pozostałe osoby na Politechnice Opolskiej na kierunku informatycznym. Każde z nas miało styczność z tego typu pracą. Każdy z nas pracował w tego typu warunkach co za tym idzie jesteśmy przyzwyczajeni do trudnych warunków. Jesteśmy osobami młodymi, pracowitymi, bez nałogów, bardzo energicznymi, łatwo nawiązujemy kontakty z innymi osobami. Znamy język angielski w stopniu komunikatywnym Prosimy o kontakt na numer 787966844

    Pozdrawiam.

  13. wrobel877 na @

    Witam , jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy.
    Jestem uczącym się 18- latkiem.
    Bardzo lubię prace fizyczne tego typu.
    mam 6 letnie doświadczenie w wszelakich zbiorach.
    Zawsze punktualny jak i rzetelny.

    Proszę o kontakt 539-527-725
    e-mail: Andrzej206@poczta.onet.pl

  14. adrianszczecin87 na @

    Adrian lat 28
    przyzwyczajony do pracy w akordzie. Prawo jazdy, uprawnienia na wozki widlowe, karta CSCS, test Food Hygiene lv 2, test HSE. Plynny angielski. Gotowy do pracy od zaraz
    07719735899 adrianszczecin87@wp.pl