£6,31 GBP za godz.

Oferta pracy w Anglii dla Polaków bez znajomości języka zbiory od zaraz Telford

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Telford
  • Opublikowany: 26 września 2014 00:25
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Farma z Telford szuka pracowników fizycznych bez znajomości języka angielskiego przy zbiorach warzyw. Praca w Anglii od zaraz dla Polaków przy pakowaniu sałaty do worków.

Stanowisko: Pracownik przy zbiorach
Lokalizacja: Anglia, Telford
Wynagrodzenie: 6,31 GBP za godz.

Zadania:
Jest to fizyczna praca na farmie polegająca na zbiorze sałaty, a następnie oczyszczeniu jej i zapakowaniu do worków.

Wymagania:
– dobra kondycja fizyczna i psychiczna
– przyjazd własnym autem jest niezbędny
– doświadczenie na danym stanowisku będzie atutem
– osoba pracowita, odpowiedzialna, zaangażowana
– osoby zamieszkałe niedaleko miejsca zatrudnienia
– indywidualny dojazd od pracy

Oferujemy:
– pracownikom zapewniamy dobre warunki
– zatrudnienie przez 7 dni w tygodniu
– pracę od 8 do 9 godzin dziennie
– nadgodziny płatne dodatkowo (7,89 GBP/h)
– dobre wynagrodzenie wypacane w ustalonym terminie

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do zgłaszania się za pomocą maila: anna.warda@staffline.co.uk

Źródło:

ID ogłoszenia: 91454248eb99432f

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Anglii dla Polaków bez znajomości języka zbiory od zaraz Telford”

  1. Witam jestem zainteresowany waszą ofertą mój kontakt 697894667