£7 GBP/h brutto

Oferta pracy w Anglii dla pomocy kuchennej od zaraz Coventry

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Coventry
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Kierownik restauracji z Coventry poszukuje od zaraz osób na stanowisko pomocnika kuchennego. Praca w Anglii dla Polaków w gastronomii przy przygotowywaniu potraw i zmywaniu naczyń.

Stanowisko: pomoc kuchenna
Lokalizacja: Anglia, Coventry
Wynagrodzenie: 7 GBP/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– pomoc w przygotowywaniu prostych potraw (sałatki, przystawki)
– donoszenie produktów
– mycie i krojenie warzyw oraz owoców
– prowadzenie prac porządkowych
– mycie naczyń
– itp.

Wymagania:
– doświadczenie na stanowisku pomocnika kuchennego
– dostosowanie się do panujących warunków
– szybkie reagowanie na polecenia
– umiejętność pracowania w trudnych warunkach
– pozostanie w Anglii na 6 miesięcy
– wyjazd od zaraz
– samodzielne wykonywanie zadań
– obowiązkowość
– angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
– radzenie sobie ze stresem

Oferujemy:
– przejazd do Anglii może zostać zorganizowany
– brak ukrytych kosztów podczas rekrutacji
– w tygodniu przepracowanie nawet do 50 godzin
– dwa dni wolne w tygodniu
– zakwaterowanie płatne 70 GBP (pokój jednoosobowy) bądź 45 GB (dwuosobowy) za każdy tydzień
– na miejscu zapewniamy częściowe wyżywienie
– podpisanie umowy na angielskich warunkach
– pomoc polskiego opiekuna zmiany

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesyłania zgłoszeń w formie CV + zdjęcie na maila: rekrutacja.uk@hoga-praca.pl z tematem: KB02/09/IN.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/pomoc-kuchenna-w-restauracji-od-zaraz-coventry-praca-w-anglii-na-pol-roku/

ID ogłoszenia: 789560413ef33a24

ilość wszystkich wyświetleń: 2596, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Anglii dla pomocy kuchennej od zaraz Coventry”

  1. Katrin na @

    Witam! Ja i moja koleżanka jesteśmy zainteresowane wyjazdem. Proszę o kontakt pod nr tel 787 000 809 Pozdrawiam