£do uzgodnienia

Oferta pracy w Anglii dla studentów przy zbiorach owoców 2017 bez języka Ashford

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Ashford
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od czerwca 2017
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Możliwość zatrudnienia na plantacji z Ashford dla studentów bez znajomości języka. Praca w Anglii od czerwca 2017 przy zbiorach owoców miękkich – truskawek i malin.

Stanowisko: pracownik fizyczny przy zbiorach

Lokalizacja: Ashford

Termin rozpoczęcia: od czerwca 2017

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna na polu od wczesnych godzin porannych do wieczora przy zbiorach truskawek oraz malin

Wymagania:

  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia oraz znajomość języka angielskiego
  • chęć do podjęcia fizycznej pracy na wakacje
  • możliwość wyjazdu do Anglii od czerwca 2017
  • status studenta lub ucznia
  • dyspozycyjność na okres od czerwca do sierpnia
  • posiadanie niezbędnych dokumentów

Oferujemy:

  • pracę na czas określony
  • opiekę polskiego rezydenta
  • możliwość wypożyczenia za opłatą ubrań przeciwdeszczowych
  • miejsce do zamieszkania w kwaterach na miejscu płatne 3,50 GBP dziennie

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy wysyłanie zgłoszeń na adres:

red-dot@gmx.co.uk z dopiskiem „truskawki Ashford 2017″

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-w-anglii-zbiory-truskawek-od-czerwca-2017-dla-studentow-ashford/

ID ogłoszenia: 78558623c61cc029