£6,40 GBP/h brutto

Oferta pracy w Anglii dla studentów zbiory śliwek od zaraz Southampton

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Southampton
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Poszukujemy od zaraz 10 studentów do pracy w Anglii. Oferta z Southampton przy zbiorach śliwek. Zatrudnienie od zaraz do końca września. Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie.

Stanowisko: Pracownik do zbioru śliwek
Lokalizacja: Anglia, Southampton
Wynagrodzenie: 6,40 GBP/h brutto

Zadania:
– zbiór śliwek znajdujących się na drzewach oraz tych opadłych
– segregowanie owoców
– układanie śliwek w skrzynkach

Wymagania:
– język angielski w stopniu podstawowym
– doświadczenie na danym stanowisku będzie dodatkowym atutem
– posiadanie aktualnej legitymacji studenckiej
– przyjazd samochodem mile widziany
– osoby zdrowe z wigorem

Oferujemy:
– zatrudnienie od 31 sierpnia
– pracę sezonową na angielskich warunkach
– bezpłatne miejsce noclegowe w miejscu pracy
– kuchnia otwarta dla każdego pracownika
– wynagrodzenie wypacane w systemie tygodniowym
– darmowe posiłki
– ubezpieczenie

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do zgłaszania się za pomocą maila:
uk-employment@europe.com

Źródło:

ID ogłoszenia: 62953fd100769df1

2 komentarze na “Oferta pracy w Anglii dla studentów zbiory śliwek od zaraz Southampton”

  1. paw na @

    Witam
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  2. Robert Balcerzak na @

    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Chciał bym przyjechać z dziewczyna jeżeli jest możliwość Mam 21 lata. Bardzo proszę o kontakt. Tel 724374932
    E-mail balek43@o2.pl