£6,70/godz - 7.20/godz

Oferta pracy w Anglii od zaraz rolnictwo bez języka przy zbiorach owoców

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Anglia
  • Zakwaterowanie: Brak
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3-6 miesięcy

Ogłoszenie pracy w Anglii bez znajomości języka przy zbiorach owoców. Zatrudnienie od zaraz w rolnictwie dla osób pracowitych i niezawodnych. Zapewniamy dobre zarobki oraz legalne i przejrzyste warunki.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Miejsce zatrudnienia: Anglia.

Wynagrodzenie: 6,70 GBP/godz – 7.20 GBP/godz.

Zakres obowiązków:

  • zbieranie owoców;
  • prace pomocnicze związane z gospodarstwem oraz uprawą owoców.

Oczekiwania wobec pracowników:

  • zmotywowanie do pracy;
  • siła fizyczna, sprawność i energiczność;
  • punktualne przychodzenie do pracy;
  • nastawienie na cel;
  • dyspozycyjność na co najmniej 3 miesiące;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz – przełom lipca i sierpnia;
  • gotowość do codziennego uzbierania dziennej normy narzuconej przez pracodawcę.

Gwarantujemy:

  • zatrudnienie na co najmniej 3 miesiące;
  • bardzo dobre zarobki – 5500 zł do 7500 zł/miesiąc brutto;
  • możliwość skredytowania kosztów wyjazdu;
  • dobrą atmosferę i przyjazny zespół.

Dla kandydatów:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do składania aplikacji za pośrednictwem strony:

Odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas aplikacje. Zastrzegamy, że nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-anglia-w-rolnictwie-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-zbiory-owocow/

ID ogłoszenia: 276577e7f40e9bed

2 komentarze na “Oferta pracy w Anglii od zaraz rolnictwo bez języka przy zbiorach owoców”

  1. Carna na @

    Dzień Dobry,
    jesteśmy 5-osobową grupą młodych, silnych ludzi, którzy aktualnie znajdują się na Wyspach Brytyjskich i mają już doświadczenie w pracy fizycznej. Jesteśmy pracowici i zainteresowani tą ofertą pracą!
    Pozdrawiamy,
    kontakt: 07553055749

  2. Jestem chętny, proszę o kontakt