£akordowe

Oferta pracy w Anglii przy zbiorach żonkili bez znajomości języka Newquay 2016

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Newquay
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Szukamy od zaraz dobrych pracowników bez znajomości języka angielskiego. Praca w Anglii (Newquay) przy zbiorach żonkili do kwietnia 2016 (z możliwością przedłużenia).

Stanowisko: pracownik sezonowy

Lokalizacja: Anglia, Newquay

Wynagrodzenie: akordowe

Start: od zaraz

Zadania:
– ręczne zbieranie żonkili
– pakowanie kwiatów do skrzynek
– zadania wykonywane są bez względu na panującą pogodę

Wymagania:
– chęć podjęcia danej pracy
– bez problemów zdrowotnych
– bardzo dobre zdolności ruchowe
– sprawne dłonie
– zabranie ze sobą odpowiedniego stroju do pracy w każdą pogodę
– szybkość, energiczność, zaangażowanie
– zatrudniamy jedynie kandydatów bez nałogów

Oferujemy:
– wynagrodzenie akordowe (6,5 GBP za skrzynkę)
– szybkie szkolenie wprowadzające jest zapewnione
– legalne zatrudnienie
– start już od zaraz
– pracę do kwietnia z możliwością przedłużenia umowy
– przyjazne środowisko pracy

Aplikacja:
Wszystkie zgłoszenia prosimy przesyłać na maila: aniula161_1988@wp.pl

Źródło: praca-anglia24.pl

ID ogłoszenia: 39956c62af75a2de

2 komentarze na “Oferta pracy w Anglii przy zbiorach żonkili bez znajomości języka Newquay 2016”

  1. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 24 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  2. Martus7 na @

    Witam.
    Wraz z narzeczonym jesteśmy zainteresowani pracą przy zbiorach. Mieszkamy w Newquay i jesteśmy gotowi podjąć pracę od zaraz. Próbowaliśmy wysłać zgłoszenia na podany mail ale niestety ten nie działa.
    Proszę o kontakt mailowy: karolsrokosz@gmail.com lub telefoniczny: 07521112826.
    Pozdrawiamy!