DKK7,200.00

Oferta pracy w Danii jako kucharz od zaraz w Holbæk 2019

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Zelandia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: kwiecień
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na stałe

Od zaraz (kwiecień 2019) propozycja pracy w Danii w ogrodnictwie na stanowisku kucharza. Zatrudnienie w restauracji z Holbæk ze znajomością języka angielskiego.

Informacje

Ilość wakatów:8
Start: kwiecień
Praca na stałe
Lokalizacja: 4300 Holbæk ,wyspa Zelandia

Oferujemy

Średnie zarobki netto miesięcznie po odliczeniu mieszkania i podatków ​ to 7200 PLN + 800 PLN pieniądze wakacyjne.

Wypłatę wynagrodzenia co miesiąc, ZAWSZE NA CZAS,
Stawka godzinowa 100 DKK brutto (57 PLN),
Dodatek wakacyjny 12.5% do każdej przepracowanej godziny,
Umowę próbną na okres 3 miesięcy, następnie na stałe.
Średnie zarobki brutto miesięcznie: 23.000 DKK (13 000 PLN),

Średnia ilość godzin w tygodniu: 55 , do ustalenia indywidualnie
Ubezpieczenie zdrowotne,
Możliwość pobrania zaliczki do 3000 koron w pierwszym miesiącu,
Organizację mieszkania (5-20 km , 700 kr tygodniowo )
Obsługę administracyjną w Danii,

Chat z naszymi konsultantami pon.-pt. 8:00-19:00, sobota 16:00-19:00,

Poszukujemy osób

Znających język angielski .
Chętnych do pracy z doświadczeniem w kuchni,
Sumiennych w wykonywaniu swoich obowiązków,
Uśmiechniętych, miłych, pełnych pozytywnej energii,
Posiadających wiarę w swoje umiejętności
Z własnym samochodem,
Odpowiedzialnych i sumiennych.

Skrócony zakres obowiązków

– przygotowywanie posiłków w restauracji: kanapki, sałatki, desery, burgery i wiele innych
– obsługa urządzeń kuchennych,
-prace magazynowe, uzupełnianie zapasów,
– prace porządkowe w sali, kuchni i terenie wokół restauracji

Jesteś zainteresowana(y) tą ofertą?
Wypełnij formularz na naszej stronie

Kontakt telefoniczny z działem rekrutacji (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16):
Edyta + 48660575888
Justyna +48664764763
Grupa na facebooku
Link do strony na facebooku
Napisz do nas na chat : m.me/PFGRUUPEN
Link do strony internetowej

O firmie

ID ogłoszenia: 9455ca1d31c04bea

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 697, dzisiaj: 1