€stawki wiekowe

Od zaraz oferta pracy w Holandii dla kobiet przy zbiorach warzyw bez języka Haga

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Haga
  • Przewidywany czas zatrudnienia: minimum 3 miesiące
  • Opublikowany: 29 marca 2015 01:53
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Dam sezonową pracę w Holandii przy zbiorach warzyw, kabaczków uprawianych w szklarni. Zatrudnienie w Hadze od zaraz dla kobiet bez znajomości języka holenderskiego na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: pracownik przy zbiorach warzyw
Lokalizacja: Holandia, Haga
Wynagrodzenie: stawki wiekowe
Rozpoczęcie: od zaraz

Zadania:
– zbieranie dojrzałych warzyw
– pielęgnowanie młodych upraw
– podlewanie, nawożenie, zasiewanie
– pakowanie kabaczków
– prace odbywają się w szklarni

Wymagania:
– podjęcie pracy również w weekendy
– wyjazd od zaraz
– pozostanie w Holandii na minimum 3 miesiące
– przejazd odbywa się we własnym zakresie
– dobre zdrowie
– gotowość do podjęcia pracy fizycznej
– doświadczenie jest wymagane (podobne stanowisko bądź prace ogrodnicze)
– angielski w podstawach

Oferujemy:
– 6 dni pracujących
– podpisanie umowy na pełny etat
– na miejscu pomoc polskich opiekunów
– wynagrodzenie zależne od wieku powyżej 21 roku życia stawka wynosi 9,12 euro za godzinę brutto
– wynagrodzenie tygodniowe
– powrót do Polski możliwy po 3 miesiącach pracy (wtedy następuję przerwa 2,3 tygodniowa)
– możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
– oferujemy ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
– zakwaterowanie w cenie 75 euro za 7 dni

Aplikacja:
Czekamy na Państwa CV ze zdjęciem nadesłane na maila: s.prokop@jobland.pl

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-holandia-w-szklarni-przy-zbiorach-warzyw-bez-jezyka-haga-dla-kobiet/

ID ogłoszenia: 22551743aaa4a6c

Linki sponsorowane

2 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Holandii dla kobiet przy zbiorach warzyw bez języka Haga”

  1. Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl

    Pozdrawiam

  2. Dzień dobry była bym zainteresowana dzis do Państwa wysłałam Cv liczę na szybką odpowiedź pozdrawiam