€do ustalenia

Oferta pracy w Holandii dla Polaków w ogrodnictwie przy kwiatach od zaraz Aalsmeer

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Aalsmeer
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Hodowca hortensji z Aalsmeer szuka od zaraz osób do pracy w Holandii. Oferta dla ogrodników przy pielęgnacji kwiatów. Pracodawca wymaga znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Ogrodnik do pracy przy kwiatach
Lokalizacja: Holandia, Aalsmeer
Wynagrodzenie: do ustalenia
Nr referencyjny: HOR/09/2014

Zadania:
Pracownik będzie się zajmował pielęgnacją kwiatów, ich przesadzanie, podlewanie czy ścinanie liści. Gatunkiem występującym w hodowli jest odmiana hortensji- kalina.

Wymagania:
– 3 miesięczne doświadczenie w pracach z kwiatami
– znajomość języka niemieckiego, angielskiego bądź niderlandzkiego w stopniu dobrym
– wcześniejsze doświadczenia w pracach na terenie Holandii mile widziane
– możliwość wyjazdu od zaraz
– osoba zdrowa, bez przeciwwskazań od lekarza
– odpowiedzialność, zaangażowanie

Oferujemy:
– legalną pracę od zaraz
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– dobre stawki godzinowe
– możliwość podniesienia kwalifikacji
– udzielamy odpowiedzi na wszelkie pytania

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na maila: paretti.443260@poczta.startpraca.pl

Źródło:

ID ogłoszenia: 3595409d0f42b3d3

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Holandii dla Polaków w ogrodnictwie przy kwiatach od zaraz Aalsmeer”

  1. paw na @

    Witam
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam