€do ustalenia

Oferta pracy w Holandii od zaraz przy zbiorach ogórków bez języka szklarnia w Lelystad

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Lelystad
  • Data rozpoczęcia pracy: 9.03.2015
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca października

Od zaraz zatrudnimy Polaków bez znajomości języka urzędowego do pracy w Holandii. Oferta z Lelystad dla par przy zbiorach ogórków hodowanych w szklarni. Zatrudnienie dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik szklarniowy przy zbiorach ogórków
Lokalizacja: Holandia, Lelystad
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz (9 marzec)
Długość umowy: do końca października

Zadania:
Prace przy pielęgnacji i zbiorach ogórków rosnących w szklarni. Pracownik będzie podlewać, podwiązywać łodygi, sadzić, zbierać warzywa itp.

Wymagania:
– gotowość do wyjazdu za granicę na 7 miesięcy
– doświadczenie przy zbiorach ogórków zielonych
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim bądź holenderskim będzie mile widziana
– pracę dla par
– sprawne dłonie
– dobre zdrowie
– prawo jazdy na samochód osobowy będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– zatrudnienie na 7 miesięcy
– miejsce zamieszkania
– oferujemy samochód służbowy bądź rower (w zależności od odległości dzielącej mieszkanie od miejsca pracy)
– wynagrodzenie według systemu holenderskiego
– dodatki do wakacji i urlopów
– możliwość wypracowania nadgodzin
– ubezpieczenie i świadczenia socjalne
– zapewniamy umowę tymczasową
– możliwość odprowadzania składek emerytalnych
– pomagamy przy organizacji transportu do Holandii
– jasne warunki zatrudnienia
– pomoc przy wypełnianiu formalności niezbędnych do rozpoczęcia pracy

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy w formie CV, które należy wysłać na maila: rekrutacja@fidess.pl z dopiskiem: OGOREK-D 15PW

Źródło: http://fidess.pl/Kariera/OfertyPracy/holandia/62/Ogorki___szklarnia___rowniez_dla_par

ID ogłoszenia: 96954f137622e406

5 komentarzy na “Oferta pracy w Holandii od zaraz przy zbiorach ogórków bez języka szklarnia w Lelystad”

  1. Bartek 1993 na @

    Witam jesteśmy jak najbardziej zainteresowani tą ofertą pracy.
    Jesteśmy osobami młodymi energicznymi bez nałogów. Znajomość języka Angielskiego 1 osoba na poziomie mocnym komunikatywnym. Posiadamy Prawo jazdy kat. B i własny transport.
    Doświadczenie z poprzednich prac sezonowych na jabłkach oraz truskawkach ale podołamy i tutaj.
    Liczymy na kontakt na numer 570 401 130
    Pozdrawiamy.

  2. Mateusz1992-1999 na @

    Witam
    Jestem bardzo zainteresowany tą ofertą pracy
    Mam doświadczenie w pracy przy zbiorach truskawek ogórków oraz pomidorów
    Mam 23 lata brak problemów zdrowotnych
    Bardzo proszę o kontakt mój nr.: +48 534 850 647

  3. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  4. sebaa na @

    Witam, jestem zainteresowany Państwa oferta pracy, Mam 19 lat jestem zdrowy,pracowity,odpowiedzialny,bez nałogów,szybko się uczę.Proszę o kontakt mój nr to 510783347

  5. LukasDudz na @

    Witam jestem Łukasz , mam 25 lat i pilnie poszukuję pracy . Z przyjemnością zdobywam nowe doświadczenia , szybko się uczę jak i integruję z nowo poznanymi ludźmi . Jestem zdrowy i zdeterminowany do podjęcia pracy „od zaraz” znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym . Proszę o kontakt i pozytywne rozpatrzenie mojej prośby o zatrudnienie. Tel 570832849
    e-mail – LukasDudz@wp.pl