Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€8-10

Oferta pracy w Holandii w ogrodnictwie – pracownik szklarni (zbiór owoców i warzyw)

 • Kraj: Holandia
 • Region lub miasto: cały kraj
 • Opublikowany:
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Oferta pracy w Holandii w ogrodnictwie – pracownik szklarni (zbiór owoców i warzyw)

Opis

Aktualna oferta sezonowej pracy w Holandii w ogrodnictwie jako pracownik przy pielęgnacji i zbiorach owoców oraz warzyw szklarniowych. Zatrudnienie na terenie całego kraju w różnych lokalizacjach.

OPIS STANOWISKA:

Wszelkie prace związane ze zbiorem warzyw i owoców ( pakowanie, sortowanie), oraz ich pielęgnacją (nawadnianie, obrywanie liści, ocieplanie roślin, sadzenie ich, etc).

WYMAGAMY:

Poszukujemy osób, chcących pozostawać i pracować za granicą na dłuższy okres czasu. Oczekujemy sumienności w realizacji zleconych zadań, doświadczenie mile widziane (aczkolwiek nie stanowi warunku koniecznego).
Ponadto na korzyść kandydata przemawiać będzie znajomość jednego z języków obcych: angielski, niemiecki, lub holenderski (minimum w stopniu podstawowym).

OFERUJEMY:

Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami Kodeksu Pracy obowiązującą na terenie kraj wykonywanej pracy. Ponadto zapewniamy ubezpieczenie, oraz zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy, a także opiekę polskiego rezydenta.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV, oraz listu motywacyjnego na adres:

rekrutacja@getjob.com.pl

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

ID ogłoszenia: 1015694f45e7b4c0

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 1484, dzisiaj: 1

  

3 komentarze na “Oferta pracy w Holandii w ogrodnictwie – pracownik szklarni (zbiór owoców i warzyw)”

 1. paw na @

  Witam,
  Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 24 lata. Bardzo proszę o kontakt.
  Tel.: 889220729
  E-mail: daniels97@wp.pl
  Pozdrawiam

 2. GetJob na @

  Dzień dobry,

  podstawą przedstawienia nam swojej kandydatury jest nadesłanie do nas swoich dokumentów aplikacyjnych w postaci CV. Kontaktujemy się wyłącznie z kandydatami, od których otrzymaliśmy zgłoszenia we wspomnianej formie, zaś osoby które przejdą pomyślnie wstępną selekcję, są zapraszane do wzięcia udziału w kolejnym etapie rekrutacji.

  Swoje CV proszę przesłać na adres: rekrutacja@getjob.com.pl

  Pozdrawiam,

  M. Dąbrowska

 3. patryk20321 na @

  Witam.
  Jestem zainteresowany ofertą pracy.
  e-mail: patryk.salata@interia.pl
  Proszę o kontakt.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.