€stawki wiekowe

Oferta pracy w Holandii w ogrodnictwie przy kwiatach bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Holandia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy

Poszukujemy aktualnie pracowników sezonowych do pracy w Holandii. Oferta dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego przy kwiatach uprawianych w szklarni. Zatrudnienie na okres 6 miesięcy.

Stanowisko: Ogrodnik
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: stawki wiekowe

Zadania:
– pielęgnowanie kwiatów (podlewanie, przesadzanie, nawożenie, itp.)
– zrywanie zbiorów i ich pakowanie
– obrywanie pączków kwiatów
– zajmowanie się pikowaniem i podwieszaniem kwiatów
– zatrudnienie odbywa się w szklarni z kwiatami: chryzantemy, orchidee eustomy, róże

Wymagania:
– zatrudnieni mężczyźni muszą znać język angielski
– możliwość pozostania w Holandii na 6 miesięcy
– pozostanie w za granicą do końca roku (nie ma możliwości powrotu na święta)
– zmotywowanie do pracy
– stanowisko dla osób energicznych
– pracownik powinien zabrać ze sobą poduszki, śpiwór
– zabranie odpowiedniej odzieży

Oferujemy:
– zatrudnienie głownie dla kobiet
– oferujemy pojedyncze stanowiska dla mężczyzn
– panie nie muszą znać języka obcego
– pracę w zespołach kobiecych
– zapewniamy 7 dniowy okres próbny, po którym podpisana zostaję umowa na pół roku
– możliwość przedłużenia umowy na czas nieokreślony
– zatrudnienie na podstawie holenderskiego prawa pracy
– oferujemy możliwość odbycia bezpłatnych urlopów
– wynagrodzenie zależne od wieku od 7,45 do 9,12 euro za godzinę brutto
– po powrocie do Polski pracownik może ubiegać się o zwrot podatku
– transport wewnętrzny (autobus 7,50 euro za tydzień bądź rower 2 euro za 7 dni)
– zakwaterowanie w domkach w cenie 80 euro za tydzień
– ubezpieczenie w cenie 21,50 euro tygodniowo

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się przez stronę: https://bispolhr.com/pracownicy/oferty-pracy/prace-w-szklarniach-przy-roslinach-ozdobnych-2/

ID ogłoszenia: 126558e7c37dbc1a

3 komentarze na “Oferta pracy w Holandii w ogrodnictwie przy kwiatach bez znajomości języka”

  1. dynia121 na @

    Jestem gotowy do pracy mlody energiczny zdecydowany 21 lat .
    Prosze o kontakt daniel.dynia1@vp.pl

  2. 94Emila94 na @

    Witam wraz z chłopakiem jesesmy zainteresowani pracą w Niemczech lub Holandii mamy oboje po 21 lat i silna motywacje do pracy

    jestesmy punktualni i dokładni w pracy w załączniku podajemy nasze cv chcielibysmy pracowac razem prosimy o szybki kontakt pod nr tel +48 721 614 427 lub email 94emila94@wp.pl Dziekujemy

  3. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam