$stawki wiekowe

Oferta pracy w Holandii w szklarni dla Polaków przy zbiorach pomidorów, papryki

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Holandia
  • Zakwaterowanie: Brak

Szklarnia z uprawą warzyw zatrudni Polaków bez znajomości języka holenderskiego do zbioru pomidorów, ogórków i papryki. Ogłoszenie od zaraz na pół roku.

Stanowisko: Pracownik w szklarni

Lokalizacja: Holandia

Zarobki: wg stawek wiekowych

Obowiązki:

  • Praca w szklarni przy zbiorach oraz pielęgnacji warzyw.
  • W szklarni uprawnia się paprykę, pomidory oraz ogórki.

Oczekiwania:

  • możliwość wyjazdu na pół roku
  • motywacja, zorganizowanie
  • chęć do podjęcia pracy fizycznej
  • mile widziana jest znajomość języka angielskiego
  • posiadanie prawa jazdy kat.B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie na 6 miesięcy – możliwość również podjęcia stałej pracy
  • wsparcie polskojęzycznych koordynatorów
  • bezpłatne zakwaterowanie w domkach lub hotelach. Miejsca te są w pełni wyposażone oraz posiadają darmowe WiFi
  • zapewnione ubezpieczenie
  • pensje wypłacane w systemie cotygodniowym

Aplikacja:
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższą stronę:
[ogłoszenie wygasło]

ID ogłoszenia: 24353e537a3ad396

ilość wszystkich wyświetleń: 4979, dzisiaj: 1

7 komentarzy na “Oferta pracy w Holandii w szklarni dla Polaków przy zbiorach pomidorów, papryki”

  1. danio6454 na @

    Witam! jestem zainteresowany tą ofertą. Jestem świeżo po maturze i posiadam prawo jazdy kat. B. Nie przeszkadzają mi żadne warunki pogodowe. Proszę o kontakt 601769181; daniel06@onet.eu. Pozdrawiam

  2. paw na @

    Witam
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 22 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  3. maciek1995rrrr na @

    Witam . Jestem bardzo zainteresowany ofertą pracy . Jestem bez nałogów , pracowity oraz chętny do działania , posiadam również doświadczenia przy zbiorach . Mam 18 lat Proszę o kontakt

    Telefon.787719534
    Email : minisoviet@wp.pl

  4. grzesiek17pl na @

    Witam. Jestem osoba uczciwa sumiena oraz pracowita . Posiadam doświadczenie w zbiorach ponieważ od dziecka pracowalem w gospodarwstwie rodzicow . posiadam prawo jazdy kt B Mam 23 lata interesuje mnie wyjazd na dlużej Bardzo prosze o kontakt 797350002 Pozdrawiam

  5. przemek12 na @

    Witam . Jestem bardzo zainteresowany ofertą pracy , pracowity oraz chętny do działania , posiadam również doświadczenia przy zbiorach . Mam 18 lat Proszę o kontakt 514429130 e-mail walec20@vp.pl

  6. przemek12 na @

    Witam
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 19 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    nr.tel.514429130
    e-mail walec20@vp.pl

  7. dudek534 na @

    Witam . Jestem bardzo zainteresowany ofertą pracy. Mam poł roczne doswiadczenie przy zbiorach.
    nr. tel. 537764314
    Email. dudek50000@wp.pl