€9,59 euro brutto / h

Oferta pracy w Holandii w szklarni – zbiór ogórków i ich pielęgnacja, Limburgia 2018

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Limburgia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: Brak informacji
  • Przewidywany czas zatrudnienia: Dyspozycyjność do długoterminowej/całorocznej pracy

Agencja pośrednictwa zatrudnienia dla klienta z Limburgii poszukuje od zaraz chętnych do sezonowej pracy w Holandii przy zbiorze ogórków szklarniowych oraz przy ich pielęgnacji.

Agencja Pracy Tymczasowej Contrain Poland 5612

Zakres obowiązków

pielęgnacja ogórków (obrywanie liści, okręcanie plant, obrywanie pędów)
zbiór ogórków
obsługa wózków szklarniowych
sprzątanie szklarni

Czego oczekujemy

dyspozycyjność do długoterminowej/całorocznej pracy
gotowość do pracy na wózkach szklarniowych (praca na wysokości)

Co oferujemy

legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową
atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie (€), wyższe o ok. 5% przy tej samej stawce niż na umowie holenderskiej
wsparcie przy organizacji transportu do/z/na terenie kraju wykonywanej pracy
wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego w kraju wykonywanej pracy

Prosimy pamiętać o załączeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez firmę Contrain Group Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu ul. Towarowa 35 (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wypełnienia formularza zgłoszeniowego na stronie www.contrain.pl (zakładka kontakt) lub o przesłanie swojego CV na adres rekrutacja@contrain.pl

ID ogłoszenia: 1855a9fb50b99a1b

ilość wszystkich wyświetleń: 861, dzisiaj: 1